Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A másfél éves lányomnak...

A másfél éves lányomnak hátul, ahogy elfekszi pontosabban mikor dörzsölgeti a fejét, olyan fura szállós és törékeny lesz a haja! Van rá vmi ápolószer?

Figyelt kérdés
Nem nagy még a haja és nem is szeretném levágatni neki totál fiúsra meg nem viseli el a fodrász(kodás)t (múltkor csíptem neki a végéből).
2012. jan. 10. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen volt a haja,a végén már olyan volt,mint egy szőrcsomó.Én néha tettem rá neki pici hajbalzsamot,és sokat kefélgettem neki.Sajnos nem igazán segített ez sem,de némileg jobb lett a helyzet.Aztán mi elmentünk fodrászhoz,az szépen levágta neki,azóta nincs ilyen gond,de persze megértem h neked kislányod van,és nem akarod levágni a haját.Amúgy most 2 éves múlt a kisfiam,már nem tapasztalok ilyen problémát,szerintem kinövitek majd ti is,megerősödik a haja neki.
2012. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lányomnak is ilyen volt a haja.Vettem a dm-ben (de láttam tesco-ban, sparban is), ilyen hajápoló hajfésülést könnyítő spricnit (van több márka is: királylányos, törpös). Nagyon jó szerintem, szép lett tőle a haja.
2012. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt én is kipróbálom! Először a hajápolót, utána a hajvágást, ha picit nő a haja! :)
2012. jan. 17. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!