Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg seretnem kerdezni, hogy...

Hajnal-Tunde kérdése:

Meg seretnem kerdezni, hogy milyen markaju pelenkakat hasznaltok? Es furdetot? Valamint milyenek a napok a babaval, a programotok

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pelenka Pampers! Fürdetőt a gyógyszertárit jelenleg. 6 hetes a baba!

Mi elég aktív napokat töltünk. Sokat csavargunk, sok barát jön hozzánk.

2012. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári fürdetőt, pelenka ami épp akciós, a Huggies nagyon jó, Pampers sleep&play borzalmas, Libero a legjobb csak legyen aki megfizeti.

A napok holtfáradtan telnek, a babám nagyon hasfájós, sokat éjszakázunk.

2012. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két kislányom van, 22- és 4 hónaposak. Mindkettőnél pampers pelenkát használunk, de más típust (kicsi: sleep and play, nagy: activ baby). A kicsinél gyógyszertári fürdtetőt, a nagynál Babylove fürdetőt használunk. A napok pörgősek, nincs időm unatkozni. Minden nap sétálunk, szánok időt a közös játékra, és nekem fontos, hogy rend legyen. Viszont nem főzök minden nap. Külön program általában hétvégén van, mikor apa is ráér. Hét közben a barátnőmmel, és a gyerekeivel szoktunk sétálni, feltéve ha össze tudjuk hozni, és nem beteg senki.
2012. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pampers pelenkát használunk az elejétől kezdve. Fürdető,sampon, stb. Gabi márkájú. Pár hónapig a gyógyszertári fürdetőt használtunk,azzal sem volt gond. Mi rengeteget sétálunk ,nézelődünk. Nincs olyan nap,hogy ne mennénk ki kicsit. Most 17hós a lányom.
2012. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom.

Az elején Liberot használtunk, amíg a legkisebb méret kellett, mert akkor olyan 1100Ft körül mozgott 1 csomag és az még nem volt olyan húzós.Azután elkezdtük a narancssárga pampers-t, de attól egy idő után piros lett a popója, szerintem a benne lévő illatanyagoktól, mert van benne bőven.Aztán volt 1 noname márka az Auchanban, ami elég csöves volt, de viszont nekünk nem folyt ki belőle semmi, és szép volt a popsija is tőle.1 csomag 1000Ft volt, de aztán megszüntették!!! :/ Ezután a Dm-es pelusra váltottunk(babylove), ebből 28db 1099Ft.Általában ezt vesszük, de most hónap elején az Auchan-ben volt nagyon jó akció, Háppy 54Db-os pelusból volt 1et fizet 2-t kap akció.Egyből vettünk 4 csomagot, így 216db nem volt 4500Ft.Egyébként mindig nézem az akciókat, meg van Dm kuponfüzetem is.

A fürdetés nálunk baba szappannal megy elég régóta.Nagyon szép tőle a lányom bőre.De előtte mi is a gyógyszertári fürdetőn használtuk, de azt nagyon nem szerettem...

2012. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Éjszakára Pampers Active Baby, nappalra Sleep&Play, egyenlőre, mert ha már kúszik mászik, akkor Huggies vagy Libero lesz, mert ezeknek gumis hátul a dereka.

Fürdető: Babé érzékeny bőrű babáknak.

Nekünk nagyon unalmasan teltek a napok, illetve őt próbálom elszórakoztatni, de nem nagyon járunk sehová, hisz nem lehet. Kis falu, korlátozott lehetőségek. Még a kis boltba sem mehetünk be, mert nem fér be a kocsi.

2012. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
pampers-active baby,a fürdetönk gyógyszertári.Mindennap sétálunk,itthon tevékenykedüdnk,játszunk.
2012. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pampers pelust éjszakára,moshatót nappalra.Fürdetőt semmilyet,ugyanis nagyon érzékeny a bőre.Először visszatértem a gyógyszrtárira,aztán megismertem a mannaszappant...extra szűz olívásat vettem a lurkónak.Szupi!
2012. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csakis pampers,activ baby,masik nem jo.jonsons gyogyszertari konnymentes sampon,ez fontos,nem csipi a szemet stb.azt szereti ha ketten vagyunk mikor furdik,na meg a kacsak,soha nem sirt furdesnel ha csak en vagyok ott.nem szabad megijeszteni.a napok sot az ejjelek is aktivak,rosz alvo.8 hos
2012. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most 1,5 éves a fiam.mindig papmpers pelenkát használtunk,először a new bornt,majd aktiv babyt,egy ideje nappal liberot használunk,és csak éjjel a pamperst vagy ha hosszabb útra megyünk.fürdéshez a gabi fürdetőt.
2012. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!