Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két es fél éves gyereknek...

Két es fél éves gyereknek milyen pelust használtok? érdemes a pamperst megvenni vagy elég az olcsó no name pelus, hátha zavarja, hogy nem olyan puha vagy valami más és hamarabb leszokik rola?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 26 hónapos,a Dm-eset használom neki. Pamperst már azóta nem veszek neki, mióta 4-esre váltottunk, mert folyton kifolyt belőle(most 4+-t hord). Én is bíztam benne, hogy majd zavarja a pisi érzés, és könnyebben rászokik a bilire, dehát hónapok óta eddig semmi eredmény.
2012. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én átváltottam arra a nejlonos tescos pelusra, hamar úgy gondolta a fiatalember, h le kellene szokni a pelisról.
2012. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 1 éves, de én nem folyamodnék ilyen eszközökhöz.... max ha 4 évesen még mindig pelenkás lenne.

Majd tavasztól érdemesebb szerintem bilit adni neki és nagyon dicsérni ha sikerül neki.

2012. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos en nemtudom megmondani mert nem otthon elek,de a pampers rol az a velemenyem,hogy az en kislanyom egyet belepisilt,es szinte a foldre lelogott a pelenka...Ezzel azt ertem,hogy nem feltetlenul a draga pelenka a jo.

az nemelyik olcso is megbizhato. Nekem egyebkent a huggies bejon.

2012. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh bocsanat szoval nemjo a valaszom :) Te azert akarod hogy hamarabb leszokjon rola.Szerintem teljesen felesleges mas pelenkahoz folyamodni ezert. Ha leakarod szoktatni majd,akkor szepen vedd le a pelenkat es bugyi mondd neki milyen ugyes nagy mar bugyit hord (en nekem igy vallt be)es ha bepisil akkor cserelgetni kell egy hetig de utana megunja hogy mindig pisis es elobb utobb raszanja magat a bilire :)
2012. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dmes ökopelenkat
2012. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bella Happy Pelust használunk, vagyis persze csak a kisfiam használja, én csak ráadom :)

Kb. olyan minőség, mint a Libero, szerintem. Persze, akinek a márka a lényeg, az úgyis lefikázza, hogy gagyi...

Jelenleg Auchanban 1-et fizet 2-t kap akcióban 3190 Ft, vagyis az 5-ös méret darabja 35 Ft. Ennél olcsóbban nem lehet jó pelenkát kapni.


Az elgondolásod pedig csak akkor fog működni, ha a gyermeked agyilag is elég érett a szobatisztasághoz.

2012. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szinte 2 honapig szobatiszta volt nappalra sőt még volt,hogy éjjel is szolt,hogy bilibe pisilni.oktoberben volt egy hétig oviba ott is szolt aztán egyik napról a másikra se oviba nem lehetett vinni, 9-12-ig,falun csak kb 15 gyerek van ,mehetne de nem tudom otthagyni úgy ordít,és többet nem szolt,hogy kell-e pisilni csak csorgott végig a nadrágján,egy hét után visszaadtam a pelust.az ovi kavart be vajon?
2012. jan. 7. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!