Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szoktatás, kistestvér...

Oviba szoktatás, kistestvér érkezése;milyen tapasztalatok vannak az említettek átélését illetően?

Figyelt kérdés
Kislányom - mivel bölcsis is volt , ha épp nem betegeskedett - teljesen simán indított az oviban, sírás nélkül, mintha csak mindig is oda járt volna. De észrevettem, hogy mostanában nagyon érzékeny, sokszor elsírja magát teljesen érthetetlen okokból és nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy mégis megviseli az ovikezdés - három hete jár - , vagy a kistestvér közelgő jövetele izgatja őt lelkileg. Ti mit tapasztaltatok anyukák hasonló cipőben anno?
2012. jan. 20. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg mindkettő egyszerre.

Az én lányom középsős, és valamiért ősszel, a 2. ovis évének elején jutott eszébe, hogy nem akar oviba járni, Kegyetlen 3 hét volt, de túlestünk rajta.

Szerintem idővel nektek is jobb lesz, addig meg: sok-sok figyelem, szeretet, ölelés... de ezt úgyis tudod! :)

2012. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!