Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovisjeleket honnan érdemes...

Ovisjeleket honnan érdemes beszerezni? Teszveszről, vagy ovisjel.hu?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem. Nagyon elégedett voltam vele. Ha gondolod, megnézem, pontosan melyik eladótól rendeltem. Egy egész szett volt, rávasalható és bevarrható címkék is voltak különböző méretben.
2012. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem. Nekik csak felvarrható van, nekem nem kellett más. Nagyon gyorsan meglett és jó minőségű, tartós, szép.

2012. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

www.jelbolt.hu


Van öntapadós is és rávasalható is, szépek, tartósak és csak 6,50 ft darabja.

2012. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a link!

2012. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

A bevarrható (szatén) és rávasalható csomagot mely a Teszveszen vásárolt a fenti beíró az ovisjel.hu terméke. Tudom - én vagyok a tulaj :-) A TeszVeszen joannadingle1 néven vagyok fent, a Vaterán csak joanna. Ott drágább a termékek a jutalékok stb.miatt. Érdemes így a www.ovisjel.hu oldalon inkább vásárolni. Ott úgy is sokkal nagyobb a választék és jóval olcsóbb. 4 éve foglalkozunk óvodai jelekkel, minden alapanyag sokáig tesztelünk mielőtt piacra bocsátunk. Az idén egy csomó új 'cég' felbukkant, ahol első nézésre olcsóbb lehet, de nálunk a minőségben és tapasztalatban bízhatsz. Mondjuk az ovisjel.hu oldalon is van 20db mini jel 100.-ért (ha az árakról akarunk beszélni), de azok is minőségi alapanyagból készülnek. Közel 2000 jel van nálunk, de ha nincs meg a gyermeke jele (az idén hosszabítót kérték) akkor annak a rajzolása ingyen vállalunk. Remélem így segítettem és ha van még kérdésed vagy itt vagy az ovisjel.hu-n állok rendelkezésedre!

Üdv. mindenkinek!

2012. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!