Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabámnak szeretnék nagyon...

Kisbabámnak szeretnék nagyon a teszveszröl 1 overált nagyon sokan licitálnak rá hogy csináljam hogy én nyerjem meg van valami trükk vagy ötlet? Nagyon szeretném:-)

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor kevesebb egy percnél akkor licitálj rájuk,addig ne és állandóan kattingass ide-oda hogy lásd mi történik más nemigen van.én általában ha valamit akarok nagyon ott ülök az utolsó 5 percben,akár gyerekkel az ölemben is
2010. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdések és Válaszok rovatban esetleg felajánlhatsz egy árat az eladónak, viszont rajta múlik, elfogadja-e, vagy sem. De ha sokan licitálnak rá, nem sok esély van, hogy bárkinek lezárná az aukciót, hiszen az ő célja az, hogy minél jobb áron adja el a termékét.
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pillanatban licitálj!Úgy csináld, ahogy előttem írta valaki.
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam csak licitálni, amikor kábé 10 másodperc van hátra az árverés befejezéséig. Ez eddig még mindig bejött, és az enyém lett, amit kiszemeltem.
2010. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ max. mennyit szánsz rá. Ha valami nagyon tetszik, kigondolom, hogy nekem mennyire éri meg. Beírom azt az összeget (nem feltétlenül a vége előtt, hanem amikor időm van), és ha szerencsém van, akkor nem érik el licitálás alatt azt az összeget.

(Hiába ülök a gép előtt a vége előtt 1 perccel, ha valaki két nappal előtte már tett egy jó nagy licitet, mert akkor azzal megy el az idő, hogy pl. 50 forintokkal lépegetek felfelé, közben meg letelik az idő).

2010. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld, hogy az utolsó fél percben licitálj rá, de úgy, hogy ne a felajánlott összeget írd be, hanem kicsit magasabbat 1 ft-tal, mint a rá következő licit lenne. Az oldal csak a licitlépcsővel növelt összeget fogja kiírni, és hogy te vagy a nyerő, de közben tárolta már a nagyobb összeget, és ha mégis rád próbálnának licitálni, már nem fognak tudni, mert egyből kiírja nekik, hogy már túl vannak licitálva, és már nem is lesz idő újra.

Én már több aukciót "vesztettem" így el, és sose értettem, hogy történhetett, aztán egyszer kipróbáltam ezt a módszert, és bevált. :)

2010. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem még sosem sikerült.....:(

én is kivártam az utolsó 10 mp-et, és akkor licitáltam, de valaki mindig gyorsabb, ügyesebb...még próbálkozok, Neked is sok sikert!!! :)

2010. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki a végén marad le...

Nem biztos, hogy azért mert valaki gyorsabb és ügyesebb volt nálad, hanem mert korábban tett fel egy nagyobb licitet, amit senki nem lát, így a rendszer a te licitedre rögtön kiírja, hogy nem elég.

14.16-os voltam

2010. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
14:17-es vagyok. Pont ezt magyaráztam én is,mint a 14.16-os, hogy egyáltalán nem gyorsabb és ügyesebb, hanem előtte feltettek egy nagyobb licitet, amit senki nem lát, csak a licitelő tud róla, mert a rendszer csak a licitlépcsővel növelt összeget írja ki, még akkor is ha többet írtál be. Ezért van az, hogyha arra licitálnak, egyből kiírja, hogy már megelőzték. Úgyhogy ez a nyitja, ezt próbáld meg.
2010. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok segítséget :-) 7250ft nál tart most holnap jár le max 9000ft adnák érte én 6000ft ot raktam már rá ha az utolsó percbe 9000 ft rakok rá akkor ha én nyerem meg 9000ft kapom meg vagy 6000ft??

köszi mindenkinek :-)))))))

2010. nov. 4. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!