Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki használ 2 éves gyerek és...

Aki használ 2 éves gyerek és baba mellett tesófellépőt babakocsira hogy vált be? Nem rúgsz bele menés közben?

Figyelt kérdés
Mivel a tesófellépőnek is van kereke így lépéskor belépsz a kerekek közé mintha babakocsi lenne vagy nem lehet belépni közé?? Viszonylag magas vagyok, nagyot lépek és nem merem így megvenni lutrira a fellépőt. Ezért csak képeket nézegettem eddig róla és valahogy a képeken úgy belóg a nagyobb az anyuka előtt lévő lépéstérbe hogy nem tudom elképzelni ez a gyakorlatban hogy is néz ki. Ha leghosszabbra kihúzom a tolókart akkor a 2 évesem a tolókaron belülre kerül az úgy jó?

2012. jan. 21. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk 22 hó a különbség, volt testvérfellépőnk, de nem szerettem.

A babakocsink nagyon nagy, nagy kerekekkel, súlya is van rendesen, strapabíró fajta. Ennek ellenére, ahogy a lányom ott állt a fellépőn, nagyon lehúzta az egészet (ruhában kb 14 kiló volt akkor). Hiába állítottam a tolókart legmagasabbra, akkor is le kellett hajolnom, hogy elérjem (tudod, ahogy lehúzta a súly). Én is magas vagyok, a karom is hosszú, de kényelmetlen volt.

A másik a lépések. A fellépő miatt és a súlylehúzás miatt nem elég, hogy lehajolva kellett járnom, még a lépéseim is rövidebbek voltak, kb mint a tojó galamb :S

Utáltam nagyon az egészet, nem is nagyon erőltettem, baromi kényelmetlen volt. Csak akkor használtuk, ha mondjuk rossz idő volt, és menni kellett orvoshoz vagy sietni valahova, vagy picit messzebb mentünk, ha hazafele elfáradt a lányom. De kb 5-6 alkalommal használtuk, többet nem. Szerencsére az én lányom bírta a sétát, és itt amúgy is közel van minden. Számomra ez egy utálatos találmány.


Itt olvastam, van akinek kényelmes a fellépő, azért várj még válaszokra, csak rám ne hallgass :)

2012. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ :( én lányom már most ennyi kiló ( a ruhát leszámítva is) hogy érted hogy lehúzta? Nehéz volt tolni? Az a baj hogy nekem nem sétál annyit hogy elérjünk a boltig meg vissza mivel az 2 km oda 2 vissza. Trenírozom szegényt de nem fog menni már látom. A tesóbabakocsi mint olyan se jöhet szóba, legtöbb boltba nem férünk be vele...:(
2012. jan. 21. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor ráállt a lányom a fellépőre, az egész cucc (babakocsi, tolókar, stb) minden lejjebb ment vagy 15 centivel, ahogy lehúzta a súly a kocsit.

Figyelj, ha nagyon muszáj, meg lehet szokni, hiába kényelmetlen, néha azért praktikus dolog, főleg, ha messze a bolt. Csak ha még a bevásárlást is a kocsiba rakod és a gyerkőcöd is ott áll, hááát, nagyon nehéz lesz az egész :(

2012. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

rosszul kezdtem:

hát ahogy a lányom... (bocs, elírtam egy szót)

2012. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

amúgy nem tudod kipróbálni valahol egy bababoltban esetleg?

előző vagyok

2012. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem. ezek el vannak csomagolva így nem tudom kinyittatni felszereltetni kipróbálni majd otthagyni az egészet.,,,,

De ez a fellépő amit néztem van neki ilyen karja oldalt amit állítani lehet hogy mennyire legyen egyenesen vagy ferdén szóval csak húzza maga után a kocsi a fellépőt nem tűnik úgy mintha lehúzná...aztán a gyakorlatban nem tudom hogy lehet :( Nekünk egy Hauck malibunk van és a fellépő amit néztem az a lascal buggy board maxi.

Ti nektek milyen volt??

2012. jan. 21. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a kép a mienkről, nekünk is ez a lascal fajta van.

Tudom melyik a Malibu, de szerintem ott nem férne be a gyerkőc a tolókar és a kocsi közé.

2012. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


ja én innen gondoltam hogy jó lehet.

2012. jan. 21. 15:21
 9/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok


És ha használtan vennél egyet kevésbé drágán?

2012. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz bár most úgy elbizonytalanodtam...csak tudnám akkor mi lesz a megoldás nekünk...mert boltba patikába tanácsadóba postára stb. járnom kell majd ugyanígy mint most...
2012. jan. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!