Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki használ 2 éves gyerek és...

Aki használ 2 éves gyerek és baba mellett tesófellépőt babakocsira hogy vált be? Nem rúgsz bele menés közben?

Figyelt kérdés
Mivel a tesófellépőnek is van kereke így lépéskor belépsz a kerekek közé mintha babakocsi lenne vagy nem lehet belépni közé?? Viszonylag magas vagyok, nagyot lépek és nem merem így megvenni lutrira a fellépőt. Ezért csak képeket nézegettem eddig róla és valahogy a képeken úgy belóg a nagyobb az anyuka előtt lévő lépéstérbe hogy nem tudom elképzelni ez a gyakorlatban hogy is néz ki. Ha leghosszabbra kihúzom a tolókart akkor a 2 évesem a tolókaron belülre kerül az úgy jó?

2012. jan. 21. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is próbáltuk a testvérfellépőt, de nagyon nem vált be! A babakocsink is nehéz, masszív típus, plusz a két gyerek ezzel a szerkezettel-alig bírtam vele közlekedni.

Végül úgy döntöttünk,hogy veszünk egy testvérfellépős babakocsit. És igen ez bevált-a könnyebb kocsi,és a praktikusan a kocsi vázába beépített fellépő, amire felállhat a nagyobb gyerek-megkönnyítették a közlekedést.

Ilyen kocsi pl. a peg perego p3,vagy amit mi vettünk az a top rider bs05 go and ride.

Üdv,

egy 3 éves és egy 5 hónapos fiúk anyukája

ui: a teszveszen vettünk mi is babakocsit

2012. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
aha köszi :( a bajom csak az ezekkel a beépített tesófellépősökkel hogy tudtommal csak akkor tud odaállni a nagyobb ha az ülés fel van ültetve :( nekem meg ugye újszülöttem lesz :(
2012. jan. 21. 17:12
 13/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Mi úgy oldottuk meg, hogy amíg pici és nem ül, addig a babakocsira csatlakoztatható bébihordóban van a kisebbik fiam, így a nagyobb rá tud állni a fellépőre. Attól az 1-1,5 órától,amíg a pici a bébihordóban van , nem lesz semmi baja.

Ja, és a sportrész huzatát pedig levettem. Én ennyit tudtam segíteni, nekünk úgy tűnik, hogy beválik ez a megoldás.

Üdv,

Évi

2012. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!!
2012. jan. 21. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!