Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engem még egy hatéves kisfiú...

Engem még egy hatéves kisfiú is bevisz a málnásba. Hogy tudnám megérezni, megtanulni, hogy bánjak velük? Úgy értem, hogy mint nő, nem tudom kivivni a megbecsülést, vagy a tiszteletet,

Figyelt kérdés
ez igaz felnőtt férfiakra is. Tanitottam is iskolában, akkor is már alig sikerült, de mára már katasztrófa?
2012. jan. 23. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, céltudatos! Ne szerény és gyenge, mert akkor csak elnyomnak.
2012. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet már a külsöd is azt sugalja,pici,szende kis mosolygós vagy,olyan mint aki 2 se tud szólni.ha igy van próbáld egyensúlyozni a dolgot az arc mimikáddal,a hangoddal a határozott fellépéssel kézmozdulatokkal.nem tudom hány éves vagy de leeht ez a kor előrehaladtával javulni fog.Ha oda kell cspni az asztalra csapj oda,had lássák van neked hangod és véleméyned is.
2012. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, ezt hogyan lehet megtanulni, ám azzal vitatkoznék, hogy „csapj oda, ha oda kell csapnod”. Ha valaki határozott és következetes, szerintem tök csendes stílusban is fegyelmet bír tartani, és szeretni fogják a gyerekek. Nálunk az oviban volt egy ilyen óvónő, elképesztő volt, egyszer nem kellett felemelnie a hangját, a gyerekek imádták – ellenben a nagyhangú, határozottnak tűnő, odakiabálós nőt (aki mindemellett nem igazán foglalkozott velük, csak mindig felcsattant, ha valami rosszat csináltak – és éppen látta is) utálták.


Szóval én nem tudom, hogy kell ezt csinálni gyerekekkel.

A felnőtt férfiakkal azért más a helyzet. ;)

2012. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!