Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig sétált kézen fogva a...

Meddig sétált kézen fogva a gyermeketek mikor tanult járni?

Figyelt kérdés
Már három hónapja sétálgatunk kézenfogva. Tudna magától is menni de mindig nyújtja a kezét, hogy fogjam meg. Mikor hadja majd el? Nagyon a biztonságra törekszik.
2009. máj. 28. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
kb. 2 hétig fogtam a kezét, aztán elengedtem, ő még bizi fogta volna.de el kell engedni egyszer és ezt neked kell megtenned.az utcán még még mindig fogom neki (betonon)+ új helyen, játszótéren ahol föld van már hagyom hogy egyedül rohangásszon, sokszor elesik, de ez így normális.
2009. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi igy vagyunk,de az én babám akaratos.

A fiam még enyit sem tudot és ment.

A babám viszont már egyedül is többször lépegetett és egyedül feláll. Még is ha megyünk a szobában nem hajlandó elengedni a kezem,de ha elengedem ő leül és mászik tovább.Talán orák kérdése vagy pár nap.tudom hogy tudna menni.Ovatos is nagyon.

2009. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elengedném, csak akkor meg nem megy inkább nekem is négykézlábra ereszkedik és mászik.Van még ideje tudom, mert még csak 11 hónapos csak látom, hogy egyedül is menne neki.
2009. máj. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!