Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves babának, a nagykönyv...

1 éves babának, a nagykönyv szerint mit kell tudnia?

Figyelt kérdés

Leginkább az értelmi fejlődés érdekelne, nem a mozgásfejlődés!

Köszönöm


2012. jan. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Reagál a felszólításokra, és sokat megért abból, amit mondanak neki

A „mamá”-n kívül mond néhány más szót is

Azonosítja a képeskönyvében vagy újságokban az állatokat

Megkeres egy elrejtett tárgyat, még akkor is, ha csak az utolsó helyére emlékszik

2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket és a válaszokat.

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy kell-e aggódnom.

Amiket tud a kisasszony

-ha beszélünk hozzá figyel és baba nyelven válaszol

-pápázik, tapsol

-van 1 plüss kutyusa, és ha mondjuk neki hogy "hol a vau-vau?", akkor el megy megkeresni és odahozza.

-ha hívom, vagy tiltok valamit azt megérti, igaz a tiltásra nem mindig reagál, mert makacskodik.

-néha mint ha hallanék 1 vau-vau-t a szájából, meg véletlen mamát, de nekem úgy tűnik, hogy ez nem tudatos...Tulajdonképpen értelmes szót még nem nagyon hallottam tőle.

Amiért aggódok

-Hiába mutogatok neki sok állatot bárhol, nem ismeri fel őket, naponta többször nyitom ki neki a kis könyvét és mutogatom és mondom mi az, mikor visszakérdezek fogalma sincs mi van és csak néz rám.

-öltözés és a pelenka csere az egy rémálom!Nem, hogy segít, inkább ellenkezik, nem is kicsit!Egy 3 perces pelus csere néha 10 perc is, mert forog, hisztizik...szóval botrány.

Remélem ezek változni fognak.Az is igaz,hogy a mozgásfejlődése az hihetetlen gyors volt, mert nem volt 10 hónapos amikor már stabilan járt, és úgy hallottam, hogy az ilyen gyerekeknél az értelmi fejlődés az később következik be.De javítsatok ki, ha nincs igazam!

2012. jan. 25. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
lesz ennél rosszabb 16 hós kiscsaj rémálom a pelusozás!!!!!
2012. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!