Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az óvónő részéről...

Szerintetek az óvónő részéről ez milyen megoldás lehet hosszú távon?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves lesz áprilisban. Kb. 1 hónapja jár oviba, nagyjából elvan, de a délutáni felkelés után pityereg, majd amíg nem érkezek meg érte kb. fél négy fele, addig az óvónő, vagy dadus ölében kutyorog és sír. Az óvónő kitalálta menjek oda érte addigra mire felkel. Ez kb. 2 hete tart, ma 10 perccel később mentem s már pityergett. Az örökkévalóságig nem mehetek érte korábban. A józan paraszti ésszel belegondolva szerintem ehhez már hozzá is szokott és számít rá, hogy korán megyek érte. Én ezt nem szeretném inkább még pityeregjen kb. két hétig, de hozzá kell szoknia a napirendhez. Mi a véleményetek, szerintetek mi lenne a helyes megoldás?
2012. jan. 25. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszamész dolgozni?
2012. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen márciusban
2012. jan. 25. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el érte, hiába pityereg és hiába mondja az óvónő. Így tényleg ahhoz fog hozzászokni, hogy mire felkel addigra ott van anya és utána sokkal nehezebb lesz rászoktatni a napi rutinra. Te egy biztos pont vagy neki, aki vigyáz rá és védi. Ez tény, de nem lehetsz ott mindig mikor felkel. Pár hét és megoldódik ez magától is
2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém pld. nem pisil az oviban. 6-7 órákat elvan pisilés nélkül. :( Tudom, hogy ez nagy baj, de nem mehetek be naponta egyszer a munkahelyről, hogy megpisiltessem.. :((( Szomorú vagyok nagyon. (csak velem hajlandó pisilni az oviban).
2012. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak márciusban mész dolgozni, akkor addig szerintem jobb lenne a kislányodnak, ha uzsi után már egyből ott lennél érte.

Neked csak 1 félóra, de neki az olyankor jóval hosszabbnak tűnhet.

Majd ráérsz 2-3 héttel azelőtt, hogy elkezdesz dolgozni, minden nap pár perccel később menni érte. Meg persze ezt beszéld is meg vele.

2012. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!