Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves a kisfiam és elég...

2,5 éves a kisfiam és elég sokszor húzogatja a kukiját. Fürdésnél szoktam neki "húzogatni", de nem jön neki vissza teljesen. Mit csináljak? Lehet, hogy valami baja van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már semmit sem merek mondani,sunyiban írom,hogy lehet szűkület,de ez nem tuti.Mutasd meg a dokinak.eddig is ilyen volt?
2009. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sem jött fel tejesen. de a doktornő megcsinálta és most már minden oké vele.

kérdez rá ha viszed hozzá!

2009. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán 2 hete csinálja ezt.De a kukija mindig ilyen volt.Soha nem tudtam neki teljesen visszahúzni.Azt nemtudod véletlen, hogy hány éves koráig várnak azzal kapcsolatban, hogy sebészi beavatkozást csináljanak? Bár Isten ments attól.Tartok tölle.
2009. máj. 29. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h 1 felett már csinálják,de a doki jobban tudja.
2009. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 29. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
17 hónaposan csinálták meg, de kegyetlen volt az elkövetkező napok. minden pisilésnél sírt. ez 3-4 napig tartott.
2009. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért nem metélteted körül? Ha tizenéves korban kell megcsinálni, az nagyon rossz lesz. Szerintem ha már most szűkülete van, jobb ha megcsináljátok, mert később rosszabb lehet. Nem?
2009. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, semmi baja nincs a fiadnak, és amit előttem írtak az elavult ósdi nézet, a mi gyerekdokink azt mondta hogy akkor beszélünk szűkületről ha a pisi nem tud rendesen kifolyni(ha pisil nem szép íves sugárban hanem akadozva), akkor kell feloldani a szükületet, a többi letapadás mind normális és magától rendeződik, többnyire amikor a kicsik piszkálgatják, húzogatják, azthiszem hároméves korra lehet teljesen visszahúzni, de ha nem akkor sem baj, van olyan ország(európai is) ahol nem is piszkálják a dokik, csak tizenéves korban, de ált. addigra mindez rendeződni szokott.
2009. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!