Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos kisfiam fütyiét...

14 hónapos kisfiam fütyiét kell e fürdés közbe huzogatni?

Figyelt kérdés
valaki azt mondja nem szabad valaki meg azt hogy muszály mert késöbb baj lesz belőle
2009. aug. 20. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ ÉN KISFIAM
2009. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzogassa! Az első év során a fityma valóban hártyásan le van tapadva, elvben nem mehet mögé váladék. A nyílás környékét persze a szokásos módon tisztítani kell. Annyira húzhatja, amennyit "magától enged", ez az év során egyre több és ezt mossa nyugodtan. Ha kórokozó valahogy mélyebbre jutna, körkörös fájdalmas gyulladásos duzzanat lenne a jel, ekkor is célszerűbb ha otthoni gyógyítás helyett gyermek szakorvoshoz fordul
2009. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! Én húzogatom, mert a kórházban azt mondták, hogy kell. Aztán majd meglátjuk.
2009. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekorvos azt mondta, húzogassam óvatosan. 4.5 hónapos most, és már kb 2 hónapos kora óta megmozgatjuk időnként.
2009. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kell. 1 éves kor után mindenképp ajánlatos tisztítani és ezt úgy tudod megtenni, ha picit felhúzod neki...
2009. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem doki, védőnő, környezetem mondta, h már az elejétől, na jó, 2-3 hós korától mozgsatni kell, óvatosan, amennyit magától enged, és kisfiamnak 8hós korára szépen teljesen hátra lehetett húzni. Akkor van baj, ha 3éves korára sem lehet visszahúzni, akkor vmi krém, ha nem működik azzal sem, akkor műtét...Dehát alap, h a nemi szervet és környékét mindig is alaposan tisztítani kell.
2009. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!