Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem jön ki a gyerek a betegség...

Nem jön ki a gyerek a betegségből, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hároméves kislány, egy hete csúnyán köhög, rekedt, orra folyik, láza nincs. Két orvos látta. Köptetőt kapott, antibiotikumos orrcseppet és nurofent naponta kétszer. Nem lett rosszabbul de jobban se. Ezen kívül mézes hársafateát kap és orrszívást.

Valami tipp?


2012. jan. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak annyi szólnék hozzá, hogy ugyanez a helyzet nálunk is sajnos. Ebben a hónapban 6 napot volt oviban. 2 hétig beteg volt, most újra :( Hétfőn kezdte az ovit a héten, de ma már nem vittem, hanem az orvoshoz reggel. :( Ez komolyan mondom, hogy vmi terrorista vírus lehet, mert mindannyiónkon végig ment, és tuti mi is betegek leszünk, férjem már ma köhögött sokat délelőtt. :((( Nem tudom mi lesz, de jó lenne, ha kitalálnának az okos emberek valami felsőlégúti megbetegedésre hatásos gyógyszert vagy szurit, vagy valamit. Ez borzasztó már tényleg. Csak kitartást tudok mondani. Sok folyadékot itass Vele, Cebion cseppeket,ha szükséges este Nurofent.
2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen vírus lehet ez. Nálunk ugyanez a helyzet. Egy hétig itthon volt, ment két napot a bölcsibe és most szerdától ismét itthon.
2012. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen is mindenki beteg. Gondolkodom rajta, visszavigyem-e este az orvoshoz (este rendel), hogy hallgassa meg még 1x a tüdejét. Vitamint se mertem neki adni, merthogy állítólag betegen nem jó vitamint szedni, csak mikor már lábadokzik az ember.
2012. jan. 27. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

C-vitamin, Fenistil csepp, Stodal szirup és Calcimusc.

Én ezekre esküszöm.

2012. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!