Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vérvételen voltam 3 éves...

Vérvételen voltam 3 éves kisfiammal, sajnos az eredménye nem lett jó. Vas hiány! Kisfiam nem fogad el semmi olyan gyógyszert minek íze van. Kinek ilyen a gyermeke az mivel próbálkozott?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
véreshurka! nem vicc!
2012. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nézd, ezt gugliztam neked:

[link]


esetleg, ha leírnád, hogy mennyi az értéke pontosan, akkor még tudnék segíteni! :)

2012. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vas:8.2 umo1/1.Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 27. 14:07
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a véreshurkát nem eszi meg:(és még tudni kell róla hogy nagyon válogatós.Sok dolog miben vas van ,meg sem enné:(Zőldségek,főzelékek,máj egyiket sem eszi.Húst is nagyon ritkán:(((
2012. jan. 27. 14:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Értem, ez nagyjából az alsó határ, tehát még belefér, szerintem, ha picit most figyelgeted, hogy olyan ételeket kapjon, amelyeknek elégséges a vastartalma, akkor nem lesz baj. Figyelgessétek azért az értékeit, meg ha fáradékonyabbá kezdene válni, akkor ismét nézessétek, de esetleg kipróbálhatsz cseppentős vitaminokat is, ezt gyógyszertárban kell megérdeklődni, azt bele tudod csempészni a teába is! :)
2012. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak vizet iszik!Most van valamilyen homeapátiás golyocska,azzal próbálkozok,de gyógyszer az semmiképp.Nem fogadja el,ha erősakkal közelednék,szerintem képes lenne arra is hogy kihánnya:(Nagyon szomorú vagyok ,mert nem találom a megoldást!De köszönöm segítséged!:)
2012. jan. 27. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom Maltofer szirupot eszik. Ez vény köteles, de gondolom a háziorvos felírja ha kéred.

Vaníliás íze van, a lányom szereti. Próbáljátok meg. Nekünk hamar rendbe hozta az értékét. Hátha nektek is beválik.

2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném kérdezni milyen tüneteitek voltak hogy vashiányra miatt csináltattatok vérvételt?
2012. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a természetes gyógymódokat szereted, akkor darálj le egy kis mákot, piríts meg enyhén, ugyanannyi szezámmagot, és keverd össze mézzel, ízlés szerinti keménységűre. Ezt tedd hűtőbe és mindennap egy kávéskanállal adj neki. Nekünk ez vált be a vaspótlók, először a Ferro kid, utána a maltofer nem. Javítottak a vérképén, de nem hozták helyre. Nálunk egyébként az utolsó előttem kérdezőnek az étvágytalanság, sápadt bőr volt a tünet.
2012. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Skarlátja volt a doktornő szerint,majd valami allergia,mit még ma sem tudjuk mi az,a bőre viszketett és durva tapintású volt.Ekkor lett az első vérvétel,nem lett jó az eredmény,gyulladás volt a szervezetéban,majd két hét múlva egy újabb vérvétel,most meg a vas a bűnös:(
2012. jan. 27. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!