Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvoda választásnál milyen...

Óvoda választásnál milyen szempontokat vetettek figyelembe? Van olyan, hogy egyik ovi jobb, mint a másik?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz 3 éves a kisfiam, azért kérdezem.
2012. jan. 27. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt mindegy, hogy korcsoportokra (kis, közép és nagy csoport) bontják-e őket vagy vegyes csoportok lesznek. Nem volt mindegy, hogy vannak-e plusz foglalkozások, hogy milyen "tantervük" van. Nagyon nehéz volt bejuttatnom a lányom abba az óvodába, ahova szerettem volna, de nem bántuk meg. Hatalmasat fejlődött szeptember óta és nem utolsó sorban, két hét után már imádott járni...
2012. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A legjobb infót a kiszemelt oviba járó anyukáktól tudhatjátok meg. Egyik kolléganőm lánya igaz nem ovi, hanem középsuli választás előtt álltak, és megálltak a suli előtt és aki kijött sulis "kamasz", kifaggatták Őket, hogy milyen a suli, milyenek a tanárok, nem bánték-e meg, hogy oda jelentkeztek. Volt olyan suli, ahol nagyon szidták a tanárokat, és panaszkodtak, hogy a tanárok között nagy a népvándorlás, és alig tudnak haladni.
2012. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A gyerkőcöt is viszitek a nyílt napokra? A homogén vagy a heterogén csoport a jobb szerintetek?
2012. jan. 28. 07:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vittem a fiamat (nyílt napokra). És én nem szeretem a vegyes csoportokat. Most csak kis csoportosok vannak, de sajna feltöltik a csoportunkat és valószínű, hogy nagyokat is kapunk majd. (a mi csoportunk most indult)
2012. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én most épp gondba vagyok mert nem tudom eldönteni melyik oviba adjam a fiam.Voltunk nyílt napon a Hétszínvirág oviba, a Tóci oviba, és a Margit téri oviba.Holnap megyek még a Szoboszloi úti oviba.Mindenhol volt jó és rossz tapasztalatom is.3 ovit kell a jelentkezési lapra írni és azt kell elsőnek írni,ahova szeretnénk,hogy járjon a gyerek.De nem tudom melyik legyen.
2012. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!