Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 eves gyerek kulon szobaban...

2.5 eves gyerek kulon szobaban! Mit tennel? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Sajnos csak Januar elejen tudtuk lanyunkat kulon szobaba tenni.En mar regen szerettem volna de mos lett meg a szobaja stb.Nagyon rosszul mentek az elso napok!Hihetetlenul sokat fent volt!!!!!Aztan volt egy par nap amikor vegig aludta az ejszakat vagy csak 1-szer kellt felt.De most megint katasztrofa!Kapott sajat nagylanyos agyat is!Szerintem ha felkel akkor fel.De ha velunk alszik apa horkol zavarja es ugye nem lehet tvt nezni szerintem neki egy nekunk is jobb lenne ha a szobajaba aludni!Pedig mar mindent megprobalam!Sotetebet,vilagosabbat,hideget,meleget mindig jol megvacsizik,igyekszem kifarasztani minden nap.Delelott delutan seta es hasonlok de megsem jobb.Ti mit tennetek??Tegnap is 2 orankent volt font.Mar nem ulok be melle csak megallok az ajtoban.De mondjuk ma hajnali fel 6 kor mar majd elaludtam allva pedig ez nagy szo!Szoval nem tudom mit kellene maskent csinalni!Barmi otlatetek van vagy tanacs szivesen vennem!
2012. jan. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem napközben többször is magyarázd el neki az új helyzetet, dícsérd meg, hogy szépen elaludt este az új, szép ágyában, szobájában.

Nálunk 2 éves, én most visszatettem a rácsot, mert már most akart átszokni hozzánk, nem akart a helyén elaludni, éjjel is átjött és annyit nyüzsög, hogy nem lehet tőle aludni. Reggel is és este többször mondtam neki, hogy az ágyában kell aludni és olyan értelmesen nézett, persze nem örült neki, de nemsokára megyek vissza dolgozni, így nem mehet, hogy kialvatlanok vagyunk.

2012. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Delben ott szokott aludni gond nelkul nes este is elalszik.Szokam neki mondani hogy o mar nagylany es nekik mar kulon szobajuk van csak a picibabak alszanak az anyukajaval stb.Este is szoktam mondani ne kiabaljon aludjon ugyesen de mindezek ellenere megis felkel.Mar mindent megprobaltam szerinem!Koszi!Kitartast nektek is!!!
2012. jan. 27. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Foga nem nő? Nem azért ébred éjjel? Bár nálunk a múltkor hajnal 4-kor felült és a versenyautóját kereste volna, szóval biztos azzal álmodott. :) Alig tudtam lebeszélni róla.
2012. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam kerdezni mi a baj de szerintem neha eberebben alszik es akkor raeszmel hogy nem vagyok ott!Talan,de nem szokott egyertelmu valaszt adni!
2012. jan. 27. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy ha sír bemész betakarod, 1 simogatás, és csak annyit mondasz késő van aludni kell kisétálsz és 1 percig nem mész vissza akkor már csak jó és éjszakát kívánsz és 2 percig maradsz távol.... ha kijön szó nélkül kézen fogod és berakod az ágyába.

Minél kevesebb inger érje könnyebben nyugszik meg

pl. ne ölelgesd, ne kapcsolj villanyt, ne beszélgess vele ha vizet kér, megkérdi hol van apu ne válaszolj, ne magyaráz hosszan vagy emelt hangon hogy késő van aludjon már mert fáradt lesz…..

2012. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!