Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiságyból nagy ágyba. Ti hogy...

R. Zita kérdése:

Kiságyból nagy ágyba. Ti hogy csináltátok? Több, mint egy órája szenvedünk.

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam, tegnap kapta meg a nagy ágyát. Segített kivinni a kiságyat, bevinni a nagyot. Nagyon örült neki! Este semmi gond nem volt. Lefeküdt, elaludt. Az éjszakát végigaludta. (Most visszavittük a kiságyát... a nagy mellé. Áttettük bele, de onnan meg nem tud kimászni, most nyavajog, bőg.) Hogy a fenébe oldjuk meg? Asszem ma nem fog aludni... :(
2012. jan. 28. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért vittétek vissza a kiságyat?
2012. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem, miért vittétek vissza a kiságyat?
2012. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt most én se értem... Hát remekül aludt a nagyban, nem? Akkor meg minek visszacsinálni mindent? O.o
2012. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A nagyba próbáltuk most is lefektetni, de egy óra szenvedés után gondoltuk, visszavisszük a kicsit, hátha... (akkor már ő is azt mondta, hogy nem kell a nagy, a kiságyat kéri) egyébként az ágycseréig (tegnapig) egyedül elaludt este is, napközben is, nem kellett altatni.

(tényleg nem volt egyértelmű a kérdésem, bocsi!)

2012. jan. 28. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már ott a nagy ágy, akkor azon aludjon és a rácsosan tegyétek el. Magyarázzátok el neki, hogy miért is kell a nagyfiús ágyban aludnia.
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!