Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » STM - Storchenmühle Starlight...

STM - Storchenmühle Starlight Sp autósülésről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Gyermekem másfél éves, Besafe 9-18 kg ülést már nem merek venni, mert félek hogy max 1 évet bír, hogy nem növi ki centibe. Tapasztalatokat várok ezzel az üléssel kapcsolatban 9-36 kg STM autósülés. Elvileg teszteken megfelelő volt. Esetleg akik akcióban , ütközéskor használták? Hogy szerepelt? Vagy mi tud? Jó és rossz tapasztalatokat írjatok, hátha segít a döntésben.

3


2012. jan. 29. 20:13
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Tudom, nem túl nagy segítség, de én is pont most vettem egy ilyen ülést, még nem láttam, de bízom benne, hogy jó lesz, csupa jót hallottam róla :-) Az én kisfiam 20 hónapos, most már kezd kicsi lenni neki a Concorde Ultimax (0-18kg-ig) pedig még csak 12 kg....

Ennyit tudok egyenlőre írni róla:


-9-36 kg-ig (kb. 8 hótól -12 éves korig) használható kombinált ülés.

-Könnyű rögzítés az autóba.

-Fekvőpozícióba menet közben is dönthető.

-Fekvőpozícióba átalakítás után (kb. 3 évtől) is dönthető.

-Menetiránnyal egyezően rögzíthető.

-Energiaelnyelő vállpárnák..

-Erőteljes oldal-, csípő- és fejvédelem.

-Szellőzőrendszer a háttámlán.

-5 pontos öv központi övfeszítővel.

-Több fokozatban állítható fejvédő magasság.

-Az övet optimális helyzetben tartja az övvezető.

-Huzata levehető, 30 fokon mosható.


Ha megérkezik és használtuk és nem késő még neked, szívesen megosztom a tapasztalatainkat (remélem csak jók lesznek) - ütközésben nem szeretnék részt venni vele :-)

2012. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt találtam: [link]
2012. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagy dilemma ez nekem. Ma megint belepróbáltam a Besafebe, végülis még volt jó pár centi amig kinövi a feje(kb 82 cm most a gyermek)Szóval nem jutottam előrébbb :( A másik, az STM nem kapható ebben a boltban, tehát el kell bumliznom pl Pestre érte(kb 70 km)hogy megnézzem, belepróbáljam a gyereket, mert igy látatlanban...Szóval szomorú vagyok és tanácstalan. Azért köszi és persze várom a tapasztalatokat, még 1-2 hétig dilemmázok sztem :)
2012. jan. 30. 14:41
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Már használja a kisfiam pár hete és nagyon jól működik :) Simán átszokott a Concord-ból. Kényelmes, jó széles a pántja, könnyen állítható, jókat lehet benne aludni, és nem utolsó sorban sokkal kisebb helyet foglal az autóban és mások is beférnek mellé :))) Kicsit aggódtam a nagy fejtámla miatt, hogy nem fog kilátni, de semmi gond vele.. lehet, hogy későn írtam véleményt, de addig nem akartam, amíg nem használtuk :)

2012. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!