Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak vele hogy kezeljem?

Mit csináljak vele hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
már megörit a 2 éves fiam,mindent csak az anya csinálhat.nincs 1 percem sem,nam elég h nem játszik egyedül ott kell lennem vele a szobájába,ha másik szobába merek menni kiráncigál ,megfogja a kezem és huz.a ruháját csak én adhatom rá,ha apja akrja öltöztetni,visit és megfesziti magát,és kiabl h anya.mért csinálja.apja alol kiszedi a párnákat is ha fekszik,hogy minden az enyém,és hozza nekem.ja nem hajlando más ruhát felvenni,csak az autos pulcsiját meg nadrágját,ha mást adok rá letépi magárol,meg ordit.vettem neki uj sapkát fel sem akarja venni,rá sem néz mi lehet ez mért csinálja?normális ez?

2012. jan. 29. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondhatnam, hogy dackorszak, normalis. De igazabol belul mar csengetnek, hogy URISTEN! Egy napot sem elnek igy! HIaba huz, hiaba tepi a ruhat, magat, ennek veget kell vetni. Mielott ramesz idegileg, meg a kapcsolatotok is, mert kepzelem, ferjednek ez milyen jol eshet.

Ez hiszti ezert ugy is kell kezelni. Marpedig akkor is az lesz, amit mondotok neki. Ha uvolt, ha megfesziti magat, akkor uvoltson, ugy sem birja a vegletekig, otthagyod a szobajaban, es uvoltson. Ket eves, mar megerti, amit mondasz. Ha uvolt, addig nem beszelsz, hozza, szoljon, ha megnyugodott. Szegeny ferjed, szegenyt te. Bar nem hibast keresek, majdnem biztos vagyok benne, hogy az anya viselkedese, viszonyulasa a gyerekhez vezetett ideaig. Na nem kell ketsegbe esni, de azonnal lepni kell!

Ha kell, menj el par napra, es apa maradjon otthon vele.

Ovono

2012. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen korszak.Most hagyd rá a dolgokat.Ha veled akar lenni hát legyen elvégre vele vagy otthon,ha úgy látod el van kiszaladhatsz ezt meg azt megcsinálni,és mindig mondhatod neki ha ráncigál,hogy 1 pillanat és már mész is.a ruha is hagyd rá.ha nem csinálsz belőle ügyet el fog múlni,a fiam volt hogy csak egy szakadt cipőt akart felvenni pedig ott volt a szép új cipő.de a szakadtba akart járni,égtem is vele szépen,de aztán egy idő múlva észre se vette hogy a szép cipőt kapja.
2012. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen én vagyok a hibás,mert ahogy fütyül én ugrok neki.hát a páromnak nagyon rosszul esik,és hát neki sem tetszik,de ugymond megszokta,h a gyerek az elsö.de hogy vessek ennek véget.nem késö még?mit csináljak ha tép ha leülök,h menjek vele.hiába hagyom figyelmen kivül nem adja fel,addig rácingál mig el nem esik,addig ordit,mig vele nem vagyok,de már engem is idegesit.félre ne értsétek imádom meg minden ,de már sok néha.ráadásul vele is alszok,éjjel ha kimegyek wc-re még akkor is jön utánnam,vagy keres.most akarom külön ágyba éjjelre is ,de igy hogyan félek megviseli öt.most tartunk ott is,h nappalra szobatiszták vagyunk,de ha mérges rám,megvan sértödve akkor direkt bepisil,nem akar kakilni sem,napok ota.mit csináljak akkor?
2012. jan. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!