Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mesélne nekem valaki akinek a...

Mesélne nekem valaki akinek a kisfiának figymaszűkülete volt?

Figyelt kérdés
Mikor csinálták meg neki? Hogy zajlott az egész? Mennyi ideig fájt még a kicsinek? Szülő bent lehetett? Altatásban is megcsinálják magánúton?
2012. jan. 30. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondták az van 2 évesen, aztán mi meg nem mentünk el a műtétre. Nem volt szívem hozzám és valahogy azt éreztem, inkább várunk még, hátha változik a helyzet, illetve megmutatom majd másik orvosnak is.

Minden nap próbáltuk mozgatni, és körömvirágkrémmel kenni. Már egy hónap múlva látványos javulás történt, de még mindig nem lehetett hátrahúzni a fütyit. Kb. 3 hónap múlva szűnt meg a szűkület, és azóta könnyedén, szépen hátrahúzódik a fiamnak. Kutya baja sincs már, és megúsztunk egy sebészeti beavatkozást. Megőrültem volna, ha körbemetélték volna.

2012. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat az én kisfiam 2és fél éves,a doki csak akkor fog hozzányúlni ha nagyon muszáj.Remélem nálunk sem kell műteni,s is megpróbálom majd kenni és krémezni!
2012. febr. 2. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van valami szteroidos krém is, amit szoktak a dokik adni, ami vékonyítja a bőrt, így lazul, tágul, de mi nem váltottuk ki, megmaradtunk a körömvirágnál. De mindenki nagyon dicséri azt a krémet is. Sajnos a nevét már elfelejtettem.
2012. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elocom a krém neve,ha jól emlékszem

amúgy mi is ezzel küzdünk,a fiamnak is szűkülete van.minket sebészetre utaltak,de még nem tudtunk elmenni,mert pont beteg lett,amikor időpontunk volt,azóta meg csúszik

én sem szeretném,ha felrántanák neki vagy vágnák,de majd kiderül,ha eljutunk

2012. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!