Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik jobb a duck tv vagy a...

Melyik jobb a duck tv vagy a baby tv? A kislányom 2 lesz, és nagyon szereti a duck tv-t, nem tudom váltsunk-e, mert a másik szolgáltatónál az nincs.

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz,nálunk eddig baby tv volt a neve,kb.2 hónapja duck tv a neve.
2012. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de szerintem nem kéne, hogy egy két éves gyerek annyira szeressen tévézni, hogy gondolkozóba essél, hogy mi lenne a csatorna nélkül. Ez gáz!!! Nem vagyok sem ősanya, sem tökéletes anya, de két évesen kb. 2 percig kötötte le a gyerekeimet a televízió. Persze biztos ez is típus kérdése, de azért ne ez legyen a legnagyobb problémája a lányodnak, kívánom!!!
2012. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém 2 év felett már jobb szerette a "komolyabb meséket" mint a babatévé meséit. Ilyenkor már a Disney vagy a Minimax ment nálunk.
2012. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehetőleg a kérdésre várnék válaszokat!


Elsőnek: Köszi, de szerintem a Ducktv régen nem baby tv volt, hanem Bebetv, így gondolom, nem ugyanaz.


Másodiknak: A tévé nem ősmumus, ha néznéd, tudnád, hogy ez olyan műsort ad, mintha egy egyszerű képeskönyvet nézegetne, csak ez mozog és hangot is ad hozzá. Szerencsére nem beszél... Így ha együtt nézzük, én mesélem, hogy mi történik, és jól elvagyunk. Hoppá, erre nem is gondoltál, ugye? Ja, és így könnyebb megmosni a fogát, meg levágni a körmét is. Plusz, ő is a család tagja, tehát rá is gondolunk a szolgáltató váltásnál. Azért köszi az üdítő és hasznos hozzászólást.

2012. febr. 1. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem az űrből jöttem. Nálunk is van tévé. Képzeld, még a duck tv is szerepel a műsorkínálatunkban. Sőt! Reggelente ez a csatorna adja a fényt a gyerekeknek, míg a reggeli tejecskéjük mellett ébredeznek. De azon kívül, hogy világít a tévé és kb. 2 percig nézik nem sokra megyünk vele. Hál' Istennek! Amúgy én ahelyett hogy azzal büszkélkednék, hogy a tévét együtt nézem a két éves gyerekemmel, rongyosra olvasom a mesekönyveiket, társasozok, kártyázok, dominózok velük. És képzeld:

a két éves, 4 hónapos fiam simán (szóról szóra) visszamondja a képekről azokat a történeteket, amiket olvasni szoktam neki (leginkább Anna, Peti és Gergő, ebből 4 könyvünk van)!!! Három gyerekem van, simán mondhatom, hogy mióta szülők lettünk a férjemmel az életünk körülöttük forog, de eszembe sem jutott még a tévé csatornák beosztását az ő szemszögükből nézni. Lehet, rossz anya vagyok mégis!

2012. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valahol mégsem értem a hozzászólásodat, mert attól még, hogy valaki napi fél órát tévéz a gyerekével, attól még olvashat is neki mesekönyvből, meg kirakózhat, énekelhet stb., igaz mi nem annapetiből olvasunk, hanem mondókáskönyvből, és kisvakondból, és a 21 hónapos gyerekem szóról szóra visszamondja a pársoros mondókákat, igaz a kiejtése még biztosan nem olyan tiszta, mint a te 2 év 4 hónaposodé :P

Mint mondtam, szerintem ez egy nagyon jó tévé adó, mert olyan mintha megvettem volna 20 féle mesekönyvet, mert a történetek pont olyanok benne, a figurák rajzolnak, táncolnak, stb. Szóval semmi ártalmas nincs benne.

2012. febr. 2. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!