Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek mit adtok napközben,...

2 évesnek mit adtok napközben, ha nem akarjátok édességgel, péksütivel tömni?

Figyelt kérdés
Gyümölcs az alap de még várnék ötletet.
2012. jan. 31. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

pufikuki (van natúr is, nem csak sós)

buláta

kölesgolyó

sajt

enyém szeret bekapni 1-1 szelet párizsit is

háztartási keksz

győri keksz

gabonagolyó (akár kakaós is)

2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcsön kívül szereti a kölesgolyót, vagy a puffasztott kukoricát (ami mennyiségileg nem sok.. főleg amennyit megeszik.)

Néha egy kis ropit eszik. Nem édesszájú, az egyetlen édesség amit szeret az a túrórudi (és néha a lekváros pogácsa, amit ha sétálunk akkor veszünk).

2012. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kölesgolyó

pufi/kuki

ropi

győri keksz

dörmi piskóta

joghurt

puding

babapiskóta

2012. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kisfiam most rá van cuppanva az almakompótra...nagyon minimális cukorral csinálom, ebből eszik.

vagy ropi,mandarin,keksz,puffasztott rizses karika

2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Puffasztott rizs, hamlet ezeket rendszeresen elkunyizza tőlem :)) Ennek van egy csokis változata heti egyszer olyat is adok. Zabkekszet, korpovitot (imádja!!) én is szoktam sütni teljes kiőrlésű lisztből mézes kekszet szintén nagyon szereti.

Mandarin, narancs, banán karika pár db. Nem sok, hogy ne vegye el ebéd előtt az étvágyát.

Magamnak mivel fogyózok is meg amúgy is szeretem szoktam főzni vagy párolni zöldséget (piros répa fehér répa zöldbab párolva) szép színes beleeszik.

Akkor levágok csíkokra különböző színű pritamin paprikát:) Még a színeket is gyakoroljuk vele és finom is:)

2012. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket!!!
2012. jan. 31. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Tízóraira és uzsira kap joghurtot, kefirt, túrót, ezeket mézzel nagyon szereti, krémtúró, kölesgolyó, buláta..
2012. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kisfiam imádja a mazsolát és az aszalt dolgokat!
2012. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mazsola, itthon pattogtatott pop corn(a hártyás részét még leharapom neki, mert csak 15 hónapos, de nagyon szereti:))
2012. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!