Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolhatja a cukorterhelé...

Befolyásolhatja a cukorterheléses mérés eredményét, hogy előtte levő nap szinte csak édességgel tömtem magam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam, még nincs meg az eredmény, meg igazából nem is tudom hogy működik ez. Vagy az tök midegy mit ettem előtte? A lényeg, hogy reggel már éhgyomorra vettek vért?
2009. máj. 27. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

azt nem tudom,hogy befolyásolja-e de nekem azt mondta a dokim,hogy elötte pár nappal ne nagyon egyek sok édeséget.

üdv egy 39hetes

2009. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is mondták hogy előtte pár napig ne egyek sok szénhidrátot, meg édeset, de pont előtte való nap laktam be palacsintából.De tökéletes lett a cukrom.
2009. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja. De nem feltétlenül rossz irányban. Nekem azt javasolta pl a védőnőm, hogy előző napokban ( mondjuk több napra értette ) kicsit terheljem meg a szervezetem szénhidráttal, hogy hozzászokjon és ne sokkolja úgy a vizsgálat. Így tettem, bevált. Éhes cukor 3.7, terheléses 5.2 lett. De mondjuk a vizeletet már negatívan befolyásolja, ha előző nap sokat "cukrozol", mert előfordulhat, hogy átfiltrálódik a pisiben, ezért ha pl. védőnőhöz mész, előtte délutántól hanyagold a cukros dolgokat, nehogy a végén a pisi miatt kerülj rizikóambulanciára.
2009. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
több nappal előtte... tiszta zizi vagyok, közben tévézek, és kutyulok.....
2009. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,befolyásolja.Nekem konkrétan ez volt a gond..
2009. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, akkor majd meglátjuk. Minden esetre ha más nem, hát anyni haszna volt az "édességkúrának", hogy semmi problémám nem volt a cukros lötty megivásával. Igaz, belecsavartam 1,5 citrom levét. Itt sokan írták, hogy milyen rosszul voltak tőle, nekem meg konkrétan ízlett. :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. máj. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!