Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy élted meg amikor lejárt...

Hogy élted meg amikor lejárt a gyes és visszamentél dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
még nem mentem vissza de szabin vagyok már,és nagyon rossz érzés,örülök,hogy van munkám és dolgozhatok,jó ismét a kolegákkal lenni,de egy gyönyörű 3 év vsn mögöttem és nagyon nehéz ezt feladni és belevágni a pörgésbe.a rohanásba az idegeskedésbe,a szervezésbe.szóval jó is meg nem is.
2012. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bevallom, nagyon vártam már. 6 év kihagyás után mentem vissza, a kollégák is hiányoztak, és a munkahelyem is (szülés előtt kifejezetten karrierista voltam). Szeptember óta dolgozom ismét, és úgy érzem, most minden sínen van. A gyerekek beszoktak a suliba, oviba, bölcsibe, van rendszer az életünkben, és a plusz fizetés sem jön rosszul. Abszolút pozitívan élem meg, egy dolgot sajnálok, hogy 5-ig tart a munkaidőm, és így a párom gyűjti be délután a gyerekeket és van velük míg hazaérek, így hétköznap kevés minőségi időt tudok velük tölteni. De hétvégén mindent bepótolunk.
2012. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jól viseltem volna, a gyerkőcöt beszoktattam a bölcsibe, majd közölte a főnököm, hogy bocsi, de mégsem tud visszavenni.... hát ennyi. Gyermekem azóta is bölcsibe jár, én meg munkát keresek. Ő szereti a bölcsit.

Örülj, hogy van melód!

2012. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!