Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Várjátok már a havat? Úgy...

Várjátok már a havat? Úgy szeretnék már a kislányommal a hóban játszani!

Figyelt kérdés
Hétvégére beharangozták a nagy hóesést,és remélem lesz is. 22hónapos a kislányom,és nagyon várom mit szólna hozzá. Olyan izgatott vagyok mint egy kisgyerek,nagyon régen volt már igazi nagy hó.

2012. febr. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

:)) Ez aranyos. én nagyon nem várom, mert 11 hónapos a fiam, nem fogjuk tudni kiélvezni. Kesztyűt nem tűri meg magán. Csak szenvedni fogok a babakocsival.

De jövőre biztos, hogy így fogom várni én is.

2012. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen,neked más! Nekünk már nincs szükségünk babakocsira. A kislányom tavaly télen csak 9-10hónapos volt akkor én sem voltam oda.

Na de nekem már az örömet okoz,hogy nagy hó lesz! Tudom kicsit gyerekes vagyok.

2012. febr. 2. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj en olyan irigy vagyok. :)) Mi Angliaban elunk es kisfiam 2 eves. Csak 1 napig, konyorgom csak egy napig legyen ho!!! Ugy elmennek szankozni vele, meg hoembert epiteni a kertbe stb. En nagyon szeretnem de ide jon a meleg Hetvegere mar +12 fokot mondtak. Azt hiszem nem lesz ho az iden. :( Bezzeg tavaly itt is volt par napig, akkor a fiamat nem erdekelte.
2012. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is én is én is... naaaaagyon várom a beígért nagy havat.

Idén télen még alig láttunk valamit, mindig olyan gyorsan elolvadt.

Nagyon szeretnék hóembert, répaorral és szánkózni, esni-kelni és hógolyócsatázni. :D


Nekem 2,5 évesem van.

2012. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon várom!macskáimmal játszok majd megszánkóztatom őket. 17/L
2018. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!