Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fokig lehet kivinni egy...

Hány fokig lehet kivinni egy óvodás gyereket játszani?

Figyelt kérdés

Most nem egy bevásárlásra gondolok, vagy hogy ki lehet -e menni az utcára. Mondjuk fél óra, óra játék hány fokig javasolt? Biztos van erre valami szabálya az óvodáknak.

Ma pl?


2012. febr. 2. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Aa kicsiket (3 éveseket) itt nálunk -7 fokig viszik ki. A nagyobbakat -10-ben is kivitték tegnap.
2012. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A mi ovinkba elég sok a lusta óvónő, ők már plusz 5 fok alatt nem mennek ki. De reggel mi félóra sétára vagyunk az ovitól -18 volt reggel és még a tesóval az udvaron játszottak :)Délután is ugyanez csak akkor itthon játszanak. Én nem ismerek semmi szabályt. miért is lenne. ki hogy látja jónak. Ismerek olyat aki bezárkózik és folyton beteg, mi pl mindig kint vagyunk de nem betegesek.
2012. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A minusz 10 fok egészségesebb kint ilyen időszakban mint a plusz 3... kevesebb fertőző betegség terjed ilyenkor
2012. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nem értem miért paráznak be ennyire a hidegtől sokan. engem jobban aggaszt, hogy mennyi lesz a fűtés. a gyereknek kell a levegő és -15*ben sem lesz kutya baja. Persze ha 3 hétig csak szellőztetve van rá akkor egyből beteg lesz ha kilép...
2012. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az óvodában -10 fokig viszik ki őket. Ha egyébként jó idő van, a hideg nem akadály. Én itthon is kb így vagyok, -10 alatt viszont már nem szívesen megyek ki velük, mondjuk nálunk állandóan fúj a szél is, az meg sokat ront a helyzeten.
2012. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk tegnap meg ma nem vitték már ki őket,mert tegnapelött amikor kint voltak sok gyerek panaszkodott hogy fázik,én ilyenkor inkább sétálni vinném őket,mert a levegő kell nekik,igy én örölök,hogy gyalog jövünk haza,és oda fele is.de a rohangálás,hideglevegő bekapdosása+ minden játék hideg,nedves,csak a fogócska marad de annak meg én se örülnék.
2012. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kivinném a nagyot, csak mivel egy kicsi is van, aki belefagy a babakocsiba és köhög, sajna mindkettőt itthon kell fognom.
2012. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!