Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe nagyon egyszerű,...

Bölcsibe nagyon egyszerű, jelképes jelmez farsangra, ami itthon elkészíthető?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A lányom tavaly kisegér volt. Fehér póló, fehér harisnyanadrág, teniszszoknya (vagy fiúnak rövidnadrág), egy rugalmas hajpántra pedig két fület varrtam, kész.

Eredetileg barnamedve lett volna, barna pólóval, barna melegítőgatyával, és kartonból készítettem volna egy koronaszerűen fejre illeszthető "karimát" fülekkel.

2012. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cica, ördög, Piroska.
2012. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Fiú vagy lány? Mert én automatikusan lányra gondoltam, magamból kiindulva :)

Angyalka, kalóz

2012. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Király-vmi szép ruha,egy palást és egy korona.

2 éves fiam teknős lesz: [link] jól sikerült a páncél :) !Zöld nadrág és felső és a páncél,ennyi.

Ha fiú pl. autószerelő,vmi olyan ruha meg pár szerszám a zsebbe.Vagy focista-póló,naci,hosszúszárú zokni,meg egy labda a kezébe.

2012. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vok,az oldalon amit belinkeltem találsz még jó ötleteket!!!
2012. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Link még egyszer,vmiért előző nem lett jó.

2012. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fekete macska - fekete pulcsi, fekete harisnya, a farkat és a hajráfra kis füleket házilag is egyszerű megcsinálni, az arcára meg lehet bajuszt festeni szemceruzával
2012. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kalóz.

fiunak: bob mester (szerszama-sisakja tuti van)

lanynak: kisegér, kiscica, stb (harisnya-polo,farkinca, ful, arcfestes)


túró rudi (feher polo-harisnyara piros pottyoket festetek, meg turo rudit irtok ra)

2012. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kalóz vagy doktorbácsi / néni. Biztos van orvosi táskája, különböző kellékekkel. Egy nagyobb méretű fehér ing köpenynek megfelel, névtábla, (ha tudsz szerezni) szájmaszk stb
2012. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam focista volt. Van egy rendes focimeze (póló, rövidnaci, sportszár) és bevittünk hozzá egy plüss focilabdát (Ikeás, ilyen: [link]
2012. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!