Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Olcsón, könnyen elkészíthető...

Olcsón, könnyen elkészíthető jelmez céges farsangra?

Figyelt kérdés

5000 Ft-ot sajnálok a kölcsönzésre.

Van varrónő ismerősöm, aki olcsón megcsinálná, csak nem tudom még minek öltözzek.

Ötletek?


2012. jan. 12. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó! :)

Elsőre nem is értettem, azt hittem hogy ölben vissza valaki a lányt. :)


Csak szerintem bonyolult megcsinálni.

2012. jan. 12. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szigetelő szalag, műanyagcső v drót v vmi léc annak ami a lábat tartja, inget kitömni+kesztű meg pár biztostű, ha nincs szörnymaszkod símaszkot is kilehet tömni. Nem bonyolult max 1óra alatt meg lehet csinálni. Semmit nem kell varrni.
2012. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy egyébként?

Ha lány vagy akkor tudom ajánlani a macska jelmezt, barátnőm tavaly az volt. Annyiból állt hogy vett egy fekete tornadresszt hosszú ujjú volt ha jól emlékszem, vett alá fekete harisnyát és egy fekete cipőt vagy magassarkút. A hegyes füleket hajpántra tette rá amit kartonpapírból csinált rá, plusz a bajszot meg szemcerkával rajzolta fel magára. Elég nagy sikere volt igaz ez ilyen házibulis farsang volt még tavaly.

Ha fiú vagy akkor az én jelmezemet javasolnám ami egy zombi volt. Tulajdonképpen annyiból állt hogy felvettem a melós pólómat ami a hegesztő miatt szépen ki volt égetve néhány helyen, akkor egy rongyosabb farmert vettem alá meg a leharcolt edzőcipőmet. A barátnőm kisminkelt pontosabban egy sápadt arcot csinált nekem és művérrel kicsit össze maszatoltam magam, a hajamat meg összekócoltam és kicsit összepiszkoltam. Az is jó jelmez volt szerintem :)

2012. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Rövidre nyírt hajam van, a kócolás nem fog menni.

De jó az ötlet, a többi megvalósítható.

Köszi!

2012. jan. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!