Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudok csinálni 3éves...

Mit tudok csinálni 3éves gyerekkel, ha nem fogad szót? Vakarja a bárányhimlőit. Nem lehetek mindig a sarkában.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
11%
kisebb nyakast kaphat! én véleményem szerint!
2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Adj rá kesztyűt olyat amit nehezen tud levenni.

+ vágd jó rövidre a körmeit.

2012. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem is adj neki egy taslit. Inkább sírjon, mint hogy egy életre megmaradjon a nyoma.
2012. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Adj rá egy kesztyűt és egy kis madzaggal biztosítsd, hogy ne tudja levenni. Nem kell elszorítani a kezét, csak rákötni a kesztyűt.
2012. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
hintőporozd neki sokat,adjál neki fenistil cseppett és kálciumot,zuhanyoztasd sokat meleg vizzel és beszélj vele róla sokat.az én fiam is most kapta el,ő is 3 éves.nagyon szépen megértette hogy nem szabad vakarni,ha fáj,vagy viszket szoljon.1 db-ot vakart el szerintem a homlokán,de még az se biztos.okosak és értelmesek.igy közelíts hozzá.
2012. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyógyszertárba van bárányhimlős viszketésre homeopátiás bogyó kérdezd meg mi azt használtuk és nem viszketett neki egyáltalán
2012. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

És ezek után még ez a véleményed?? Nem vagy normális.

Jobb ha kap egyet, mintha hegekkel az arcán kell élnie ezután.

2012. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én belefektettem egy kád vízbe és szórtam bele 1 csomag szódabikarbónát(orvos tanácsolta),és ez enyhítette a viszketést!Így nem kaparta annyira.Semmiképp ne bántsd...gondold el szegénykémet milyen vacak neki és még jól meg is verik:(
2012. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem írtak fel Fenistil cseppet? Mi kaptunk, talán 1-2-őt kapart el.
2012. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
5, vagyok,egyébként meg igemez az időszak sajnos az amikor mindig a sarkába kell lenni,én bizony mindig vele voltam.egész nap figyeltem rá,hogy mikor viszket,próbáltam enyhíteni a viszketését,lekötöttem játékokkal,és sokat beszélgettünk,magyaráztam neki.
2012. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!