Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti leviszitek ilyen időben...

Ti leviszitek ilyen időben szánkózni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
21 hónapos, és Budapesten lakunk
2012. febr. 4. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen,voltunk de. is,meg ha felkel megyünk megint.Miért ne lehetne levinni???Jó,nem 2 órára mentünk,jó 40 percet voltunk,elég volt nekem is,neki is.
2012. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Most még nem, mert szakad a hó és közben nagyon fúj a szél. Meg annyi még nem is esett, talán 2-3 cm eddig.

Szerintem majd holnap.

2012. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem. -10 fok alatt pláne nem.
2012. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk jelenleg mínusz 10 fok van...
2012. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nem ordítana szél, akkor mennénk, de nagyon fúj.
2012. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk kint reggel a 2,5 évesemmel.Nem is lehett volna bent tartani.Max háromnegyed órát voltunk kint ,olvastam egy gyerekorvos véleményét.Ő azt mondta ,hogy amejik gyerek már tud menni azzal nyugodtan kilehet menni ha felvan jól öltöztetve.Nem adtól fázik meg valaki,hogy kint van hanem a vírusoktól.Csak a babakocsis gyerekekkel ajánlatós bent maradni.
2012. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
amelyik"
2012. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnos (Sz-Sz-B megye) nálunk hiába tud járni, max sárkányt eregethetnék vele a sáljánál fogva, olyan szél fúj, hogy a szemünket nehéz nyitva tartani. Ha elengedném a kezét, vagy az ölemből letenném, elrepülne. Viszi a havat százfelé. Borzalmasan megy az alvás is ilyen szeles időben.

Pedig imád szánkózni, meg hóember építeni is. 21 hónapos.

2012. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk -13 fok van.
2012. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a telet a havat,így 3évesemet nem is lett volna szívem bent tartani. Jól beöltöztünk, és kb egy órát lent voltunk,szánkóztunk, hógolyóztunk, szaladgáltunk, fetrengett a hóban.Mikor haza imádkoztam nagy nehezen,csak a kis keze, és két kis pofija volt hideg.Nem is kellett ringatni ebéd után,alszik mint a mormota,ha lesz kedve délután is lemegyünk!
2012. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!