Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztétek már úgy hogy nem...

Éreztétek már úgy hogy nem szeretitek a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt ma a fiam, tisztára kibuktam tőle! 5 éves, és szerintem három gyerek nem csinál ennyi bajt mint ő! Reggel bedobta az üvegpoharával a tévét, ebédnél a tányért dobta le az asztalról, most pedig aludni nem hajlandó, hallom ahogy rugdossa az ajtót, pedig még alvás idő van. Nem tudom hogy mondjam meg a férjemnek a tévét :( Mit csináljak ezzel a gyerekkel?
2012. jan. 2. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fuuu komoly eset!!! beszélgess el a fiaddal, mond neki ha nem viseledik megfelelöen mostanaba tv nem néz(nem tom mennyi tv tek van)
2012. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 zkriszti3 ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim sem tündérek , 3 ördögöm van. Pár napja a lányom a fali lámpát dobta le, tört az égő és a búra.

Nagyon haragudtam rá, de ennek ellenére szeretem. Biztos jól felhúzott téged a fiad nem ok nélkül. Szereted te őt csak mosd a dühöd erősebb ,meg persze tehetetlennek érzed magad. Ha van rá lehetőséged vond be a házimunkába, vidd el valahova, társasozzatok. Tekintsd kihívásnak ,megoldandó feladatnak , lélegezz mélyeket ,a legtöbb anya átél hasonló dolgokat.

2012. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 tv van, ezért félek, hogy mit fog szólni a férjem. :S :(
2012. jan. 2. 15:49
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

bazz..biztos kiakad....

nem tom az enyém hirtelen haragu itthon se lennék ha iylen történne

2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit meg kéne nevelni a gyerkőcöt. Sarokba állítás, büntiszék és hasonlók. És utánajárni, hogy miért csinálja ezeket.
2012. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjedé is a gyerek. Ő sem igazán nevelte, ahogy valszeg Te sem.

Félre ne értsd, de egy 5 éves gyerek így nem viselkedik, ha úgy van nevelve.

Persze, tudom, rosszak, végülis még megtehetik, de amit a tiéd csinál, hát.... tévét megdobálni meg ajtót rugdosni?

Ha meg próbáltátok nevelni, akkor irány egy gyerekpszichológus, mert itt komoly baj lehet.


Ui.: nehogymár félj a férjedtől, ver téged???

2012. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem már sajnos! Az én fiam 2,5 éves de igazi ördög. Nagyon feltud idegesíteni, és bizony előfordult éreztem így. Aztán lehiggadok, elszáll a haragom és szánom bánom ezt az érzést :( Nekem leginkább azzal viszi ki a hajamat, hogy ha nem sikerül neki valami, akkor "megver". PL nem nyúlhat a konnektorba akkor azt rajtam veri le. Fogalmam sincs miért üt. Nem látta ezt tőlünk. A másik a bevásárlás... Alig tudom betuszkolni a bevásárlókocsiba. Kapálózik, üvölt, feszíti magát. Leizzadok, gyerek a helyén, erre megint megakar ütni. És még millió példát sorolhatnék amivel kiborít. De visszatérve a kérdésedre, amikor eléri a határokat akkor bizony előfordul hogy "nem szeretem". Szóval biztos nem vagy egyedül! Részvétem a TV miatt :(
2012. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ááá sosem.és szerintem te se azt érezted,hanem dühöt haragot és tehetetlenséget.És sajnos egyet kell hogy értsek az előttem íróval.Valami nagy gond van a fiaddal nevelés terén ,ert hogy rossz az egy dolog,de ezek direkt dolgok,mert ugye direkt vágta a tévébe a poharat,direkt dobta le a tányért,és most is direkt rugdossa az ajtót,nem hiszem el hogy nem tudja ezeket nem szabad.Vagy valami baj van az idegeivel.ha igy viselkedik vidd el egy nevelési tanácsadóba de még most amig tudnak segíteni.De most tudom le leszek pontozva de egy pofon lehet nem ártana ilyenkor.
2012. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így érzed! De ezt most tuti csak a hirtelen felindultság hozta ki belőled! A férjedtől meg ne félj már! Régen rossz, ha félni kell tőle!

Sajnos viszont egyet kell értenem az előttem szólókkal.

Nem normális dolog, ha egy 5 éves ennyire értetlen. Direkt csinál ennyire rossz dolgokat, ott azért van egy kicsi nevelési hiba is.

Tesómnak 3 igazi ördög fiókája van, de ilyet, hogy bedobni a tv-t, meg hasonló..., hát soha nem csinálnának, pedig elég sok rosszaságra képesek.

2012. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én inkább arra gondolok hogy ő nem szeret engem amikor rosszat csinál. tudom hülyeség, mert még csak 17 hónapos, de ez fordul mega fejemben, hogy ő bűntetengem (váratlanul estem teherbe, sokáig tartott mig elfogadtam, ezért gondolom h büntet mert nem kellett nekem startból) de én imádom, bármit csinál. naponta ezerszer kell belenyúlnom a wcbe mert bedob dolgokat, mindent kiönt, elken, összefirkál, ordit, harap amikor ciczik, meg amúgy is. de nem tudok haragudni rá.
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!