Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás hasmenés 1 1/2-éves...

Hányás hasmenés 1 1/2-éves kislánynál mien homeopátiás szert vegyünk neki? 45 perc múlva megyünk dokihoz tudnom kéne hazafeké miet vegyek! Természetesen amit a doki kiír azt is megvesszük ha kell.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Amit a doki felir, az böven elég, emellé mást ne adj, mert csak baja lesz belöle a gyereknek.
2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Homeopátiában jártas személyek válaszát várom! Köszönöm a semmit az első válaszolónak.
2012. jan. 20. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem első vagyok, de te aztán jó nagy bunkó vagy kedves anyuka. Ne haragudj, de az a minimum, hogy megköszönöd a másik fáradozását, és finoman közlöd, hogy te inkább a homeopátia felé húzol.
2012. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni! :/
2012. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg -ha már ilyen primitív stílusban nyomod-, legalább vennéd elő a helyesírási szabályzatot, mielőtt leégeted magad.
2012. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányás-hasmenés esetén a folyadékpótlás a lényeg. A doki is ezt fogja tanácsolni, vagy a kórházi felvételt, ahol infúziót ÉS SEMMI MÁST nem adnak.

Járvány van, semmi homeos vagy bármi gyógyszerfélére nincs szükség, max lázcsillapításra, ha lázas.

2012. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek hasznos válasz?.(mert csak baja lesz belőle a gyereknek.)idézem a kedves első válaszolót. Nem tudom van e gyermeke vagy homeopátiás végzettsége de én gyomorrögcsel ültem itthon miután 8-szor hányt a lányom 3-óra alatt sugárban és 5-ször volt hasmenése. Rávilágítottam valóban hogy nem volt hasznos a válasz mivel a kérdés HOMEOPÁTIÁS szerre szólt és a válasz nem erre érkezett.Szerencsére Angliában lévő Homeopata orvos ismerősöm akinek ezzel egy időben írtam, felhívott és lediktálta mi lenne hasznos.Most egy nappal később köszönöm a sok választ...
2012. jan. 21. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok. Egyrészt négy gyereket neveltem fel, tehát van gyerekem.

Másrészt ha orvos által felirt szerek MELLETT adsz a gyereknek akámit (mindegy, hogy gyógynövény, gyógyszer,homeopatiás szer), az kölcsönhatásba lép azzal, amit az orvos irt fel és egymás hatását erösitik vagy gyengitik - ez esetrölesetre különbözik, és ez a keverékhatás az, amitöl a gyereknek igen komoly baja lehet.

HArmadszor, ha ennyire nem tudsz elfogadni egyetlen választ sem, mert te úgyis mindent jobban tudsz, akkor minek kérdezel?

2012. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!