Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves gyerekre -5 fokban...

Három éves gyerekre -5 fokban muszáj sapkát adni? Nem elég a kabát kapucnija és sál a nyakába?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy az anyja neked kell adni. ha a kapucni annyira fejbe húzható hogy nem megy be levegö akkor szerintem az is jó, de ha van közte pár centi akkor az hideg.


de ezt neked kell eldönteni.

2012. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!Ugye ezt nem komolyan kérdezed?

Ez kamu kérdés.Milyen szülő vagy te?

2012. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Hogy muszáj-e, nem tudom, de tény hogy én sokkal enyhébb időben is adok rá sapit. Talán nem szereti? Az én fiam még nyáron is mindig kéri a baseball sapit (ezt szokta meg). Jobb lenne, ha megszokná a sapit, de szerintem, ha jó bélelt (szőrmés vagy polár) a kapucni belseje, és rátudod úgy kötni a sállal, hogy ne fújjon be a szél, elmegy.
2012. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos adnék rá.Hideg van ahhoz,hogy így vidd ki.Szerintem.
2012. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2* is elolvastam,nem minősítem.szerintem sálat se adj mert elég ha felhúzod a cipzárt.
2012. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem muszáj. De ha begyullad a füle, a fülészeten elgondolkozhatsz, hogy lehet, hogy jó lett volna.

De most komolyan! Ő még egy kicsi gyerek. Neked nem fázik a füled -5 fokban? Mert én személy szerint gyűlölöm a sapkát, én is kapucnizni szoktam (mármint magamnak), de ilyen hidegben még én is felveszem a sapkát felnőtt létemre!

2012. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké, azért kérdezem, mert nem értem, hogy ha a nővérem ugyanennyi idős lányára elég a kapucni+sál (és van pár centi "lyuk"), akkor a mi fiunkra miért kell erőltetni a sapkát, ha utálja. Ráadásul haja is sokkal több van, mint a nővérem lányának.

Ezek szerint nem csak az én feleségem ragaszkodik mániákusan a sapkához, jól van, elfogadom, hogy kell! Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 6. 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek nagyon könnyen kapnak fülgyulladást, ezért nem elég a haj, vagy a kapucni. Meg egyébként sem védi a teljes fejecskét a kapucni. Kell az a sapka, méghozzá olyan, amely a füleket teljesen betakarja.
2012. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam ilyet, oviba úgy vitte anyuka, hogy nem volt rajtuk sapka. Végülis nem lettek betegek. Én sapkás vagyok, med se kockáztatnám kipróbálni. De lehet, hogy épp 1-1 gyereknek nem lenne tőle baja. De az a helyzet, hogy ha egyszer megsínyli a gyerek füle akkor egész életében küzdhet vele. :( Inkább nem kockáztatok.
2012. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden sapkát utál egyébként? csak mert a sógornőm 2.5 éves kisfia 1 bizonyos sapkát tűr el magán ( a nagybátyja gyerekkori sapiját), amíg ezt meg nem találták kínszenvedés volt vele. Lehet érdemes 1-2 sapit végigpróbálni, hátha neki is 1 igazi létezik :D

Egyébként a feleséged szerintem is nagyon jól csinálja, hogy ad sapkát a gyerekre, nekem is olyan kapucnis kabim van amin szinte csak a szememen van luk, de bevallom, ha sapka is van a fejemen sokkal kevésbé fázom.

2012. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!