Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki jobban szereti az...

Van aki jobban szereti az egyik gyerekét a másiknál?

Figyelt kérdés

ha igen miért?

Vagy ez hogy van hogy jobban?


2012. febr. 6. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van. Mindegyiket szeretem, de másért. Nem tudnám azt mondani, hogy bármelyiket is jobban, csak azt, hogy bizonyos tulajdonságaikat jobban. Pl.: a fiam bújós, puszilgatni való: imádom. A nagyobbik lányom borzasztó jó gyerek: imádom. A legkisebb lányom: még csak most alakulnak ki a tulajdonságai, de annyira imádom!!!
2012. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy van ilyen.Mindegyik gyereket másért szeretjük!Meg aztán ha rossz is,akkor is a enyém!
2012. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem két gyermekem van. A fiam 2,5 éves a lányom 5 hetes. Sokszor van lelki ismeret furdalásom, mert a fiamat jobban szeretem:-( De tudom, hogy ez csak azért van, mert Őt már ismerem, és a szeme állásából tudom, hogy mi a helyzet, nagyon anyás és nagyon bújós. A lányom pedig ici-pici még megkel ismerkednünk. Ha majd elkezd reagálni(pl. rám nevet) akkor biztos Őt is imádom majd. Persze így is szeretem, csak azt a mély kötődést nem érzem:-(
2012. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fiam van, 3 éves és másfél éves. És azt hiszem, a nagyobat jobban szeretem. Iszonyúan érzem magam miatta, de sajnos akkor is így érzem. Először én is úgy voltam, mint a 2. válaszoló, hogy ha jobban megismerem, jobban kötődök hozzá, stb őt is ugyanúgy szeretem majd. Sajnos nem. De tudom, hogy nálam miért alakult ez ki. Én mindig is kislányt szerettem volna. Amikor megtudtam,hogy az első kisfiú, kicsit csalódott voltam, de aztán megszületett, és imádtam, azóta is. AZtán reménykedtem, hogy a második kislány lesz, bele sem mertem gondolni, hogy ő is kisfiú lesz. Őszintén, napokig sírtam,amikor megtudtam, mégegy fiam lesz. Ezzel együtt, soha ne lesz kislányom. (anyagi okokból nem vállalunk 3, babát).

Próbálom nem éreztetni egyikkel sem, hogy a másikat esetleg jobban szeretném, mindent egyformán kapnak (nem csak ajándékra gondolok). De a szívem mélyén érzem, hogy a nagyfiam nekem a mindenem.

2012. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 gyerkőcöm van, egy 4 éves lány és egy 1 éves fiúcska!

Mindkettőt szeretem, de máshogyan. Nehéz megfogalmazni, talán ahogy az első írta, mindkettőt másért, más tulajdonságaik vannak.

A lányom kis bohóc, igazi önfejű csajszi, de olykor igaz szövetséges tud lenni. Annyira nem jó gyerek, de imádom a csínytevéseivel együtt.

A fiam meg az igazi nagy szerelmem! :)) A tökéletes pasi. :)) Jógyerek, hagyja magát szeretni, sőt el is várja és viszont kimutatja az érzelmeit.

2012. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat!

Valahogy én is jobban szeretem az egyiket mint a másikat!

A kisebbik nekem a világ!

Lehet azért mert a nyagyobbik nagyon apás!

Olyan .... érzés ez!Nem mertem még elmondani senkinek!Pedig volt már rá példa h megkérdezték melyiket szeretem jobban!

Nme mondtam!A válasz hogy mindkettöt ugyan ugy!

Próbáltam magamnak is hazudni de beláttam jobban szeretem az egyiket mint a másikat!

2012. febr. 6. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj anyukák ezt olyan borzasztó olvasni!El sem tudom képzelni hogy az egyiket kevésbé szeretném.

Én is azt hittem hogy nekem csak kislányaim lehetnek, az első az is lett, a második fiú.A szívem mélyén még mindig szeretnék egy kislányt, de a fiamat oda nem adnám semmiért.Ő az én szerelmem!

2012. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg rossz ezeket olvasni. Egyszerűen el sem tudnám képzelni,hogy mondjuk a nagyobb gyerekemet jobban szeressem a kissebbnél csak azért mert ő kisfiú lett, a kisebb meg kislány. Elvégre nem ő akart kislánynak születni, nem tehet róla! Viszont neki ugyanúgy én vagyok az élete!! És szerintem ezt nem lehet eltitkolni a gyerek elől! Nem hiába van annyi felnőtt, aki mondogatja, hogy gyerek korában mindig is a tesója volt a kedvenc... szerintem ezt megérzik a gyerekek. Ne haragudjon senki, de nekem ez a véleményem! És sajnálom a "kevésbbé szeretett" kicsiket...:/
2012. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!