Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos gyereket ebben a...

26 hónapos gyereket ebben a hidegben mennyit viszitek ki? egyáltalán hány fokig? -7ig gondolom

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. febr. 2. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
az én lányom is 26 hónapos, ő bölcsibe jár. Ott -5 fokig viszik ki őket, délelőtt 10-kor, 1-másfél órára. Miután hazajövünk még kint akar lenni, ez max fél óra szokott lenni ilyenkor. Ennyi elég neki szerintem, és igényli is. Többet is igényelne, dehát nem hiányzik egy megfázás. Ha ilyen nagyon hideg van, -5-től hidegebb, hát akkor bizony annyit van kint, amíg hazajövünk, max fél órát.
2012. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 2. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
-5 fok alatt csak ha nagyon muszáj kimenni, akkor megyünk, amúgy inkább jól kiszellőztetek a házban, de szerintem nem egészséges -10-15 fokba kimenni gyerekekkel.
2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintén ennyi idős. Én délután szoktam vele menni sétálni egy kört vagy gyalog a boltba. Max egy órát vagyunk kint, amióta ennyire hideg van.
2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi és mivel foglaljátok le őket, mert azt látom az én babám halálra unja magát:( minden jó kb 5 percig aztán nyűglődik :(
2012. febr. 2. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb ugyanannyit mint egyébként. Jól felöltöztetem és megyünk 1-1,5 órát a városban. Ha érzem hogy kezdünk átfázni, beugrunk egy boltba. Szerintem jót tesz egy séta még a nagyon hideg levegőn is, főleg ilyen tiszta napos időben. Persze nyilván nem állunk meg játszóterezni, hanem mozgunk végig. Én inkább akkor nem szeretek kimenni, ha ködös v szmogos az idő vagy esik (bár fiam leginkább azt szereti:), a hidegtől nem lesz semmi bajunk.
2012. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!