Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? 21 hetes...

Mit csináljak? 21 hetes kismama vagyok és megfáztam hőemelkedésem van, van egy 26 hónapos fiam akit imádok de képtelen voltam ma vele annyit játszani mint szoktam és nem is voltunk sehol

Figyelt kérdés

szegény csak olvastam neki, meg mesét néz pedig nem szokott és olyan lelkiismeret furdalásom van, a férjem jön már haza és akkor elviszi de semmi segítségem nincs se nagyszülők se senki és látom unatkozik úgy sajnálom:(

szar anya vagyok :(


2012. febr. 6. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Te is lehetsz beteg,fáradt stb.És lesz is még ilyen.Hidd el a gyerekek alkalmazkodók,és tudják hogy mi a helyzet mert érzik.Én is vagyok így,amikor pl összeszalad a házimunka,és sürgős,jön hogy Anya bee!én meg mondom anya most nem ér rá játsz egy kicsit egyedül.2 éves a lelkem,alapból úgy szoktattam őket hogy délelőtt megcsinálom a dolgom,úgyhogy tudja ezt és reggeli után megy is játszani.Aztán megyünk ki még ebéd előtt.Nekem 2 van itthon,4 év különbség van köztük,és mind a kettő velem játszana,persze közösen nem akarnak,nem is tudnak még.Szakadjak ketté?Én megteszek mindent igyekszem,és biztos Te is ne aggódj ezen.
2012. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!