Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban legyek? 10 hetes kismama vagyok. Nagyon náthás vagyok, hőemelkedésem van, és fáj a torkom.

Figyelt kérdés
Leginkább a náthával van a bajom,nem használ semmi, se Sterimar, se semmi.Kamillával gőzölök az nagyon jó, de ahogy végzek rá 5 percre megint eldugul az orrom.Nektek mi segített?
2009. febr. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes terhesen voltam nagyon beteg, tavaly ilyenkor. Én hagymateát ittam, nagyon hatásos volt, próbáld ki: 4-5 fej nagyobb hagymát megfőzni, picit izesíteni. És még a homeopátiás bogyók is jók.

Jobbulást Neked!

2009. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel jobban, netán felmegy a lázad, irány a háziorvos!
2009. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Torokfájásra bátran használhatsz (vénynélküli)Tantum Verde termékeket (öblögető, spray, cukorka), náthára nekem a doki a sótartalmú kismamás orrspray (v cseppet) a PHYSIOMER-t ajánlotta.

Ha lázas lennél: algopyrin,(max 2-3 szem/nap) ha nem segít: írány a doki!

nekem a 39°C fölötti lázat(nem izzadtam) egy homeopátiás bogyó vitte le : ACONITUM NAPELLUS.

Jobbulást!

2009. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hogy írtatok!

Tegnap még elég rosszul voltam, ittam hagyma teát, szedtem homeopátiás bogyókat.

Ma már sokkal jobban vagyok!

2009. febr. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!