Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Megfáztam egy picit és van egy kis hőemelkedésem. Mit lehet ilyenkor szedi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 08:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: " Mit lehet ilyenkor szedni?"
2011. nov. 21. 08:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem szednék be gyógyszert egyelőre. Viszont a fokhagymával megkent pirítós nagyon jó, szuperul erősíti az immunrendszert. Sok-sok folyadék, ez még fontos! Amennyire lehet, szerintem próbálj meg gyógyszer nélkül túljutni a megfázáson.


Boldog babavárást! :-)

2011. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is pihenj és teázz, egyél sok narancsot, kiwit, finom húslevest. Én is így voltam két hete,vettem stodal szirupot köhögésre ez homeos, nagyon hatott,torokfájásra homeovox tabit, coryzaliat meg komplexen a náthára. Ezeket lehet terheseknek is, hőemelkedésem is volt de csak egy-két napig, erre pedig panadolt adott a gyógyszerész, azt mondta érjem be ezzel, mást nem ajánl. Hamar túlestem rajta, nem tudom a homeos bogyók miatt -e de én inkább még mindig a húsleves erejében hiszek:)
2011. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én leszek a mumus: a magasabb hőmérséklet terhesen árt a babának. Ez a lázra érvényes főleg, mert terhesen amúgy is hőemelkedésünk van (37.4-ig normális)

37. 5 fölött be kell venni rá gyógyszert. Panadol, algopyrin szedhető ebben a terhességi korban.

Ha bizonytalan vagy, akkor konzultálj a dokival.

2011. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, a láz (még a hőemelkedés is) sokkal ártalmasabb a magzatra, mint a gyógyszerek. Algopirynt és Panadolt nyugodtan lehet (láz esetén kell is) szedni.
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!