Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Super gear cipövel mik a...

Super gear cipövel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Itt elolvastam a régi kérdéseket, de az egyiknél sikerült felhúznom magam... Mindegy is.

Lényeg: 28 hónapos a lányom, hirtelen nötte ki a cipöjét, így SOS kellett másik.

Eddig majdnem minden cipöje a Deichmannból volt, de most ott egyszerüen semmiböl nem volt rá való méret elérhetö áron, így vettünk egy ilyen Super Geart.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok ezekröl a cipökröl?



2012. febr. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Százalékos arányban sokkal több köztük a silány nem gyereklábra tervezett darab, mint más direkt gyerekcípőket gyártó nagyobb márkák között.

De pl mi is (szerencsére vagy pont hogy nem) kaptunk jó pár super gear cipőt. Nem mindegyiket adtam a kisfiam lábára, mert hát úhhh.. kemény a talpa, mindkettő jobb lábra való stb.. stb...

De volt amelyik teljesen jó kis cipő volt, hajlékony talppal bokatámasztékkal.

És találtam már borzasztó adidas, nike, sőt ami a legnagyobb csalódás volt vacak geox cipőt is több tízezerért a boltokban. Szóval ha rám hallgatsz nem is feltétlenül a márkát nézed, hanem a cipő formáját és azt a mi a kis lábaknak fontos, és ha ezeknek a kritériumoknak megfelel akkor mindegy hogy super gear vagy éppen más fajta cipő.

2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egyetlen ilyen pár cipőnk volt, az is tornacipő. Imádtuk, nagyon klassz volt. Simán vennék legközelebb is ilyet.
2012. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak úgy veszek cipöt, ha a talpát félbe tudom hajtani (egyszer volt egy Deichmannos deszkás cipö szögegyenes talppal, ami nem hajlott, azóta ezt nézem), ennek a kritériumnak megfelel, a kiépítése is jónak tünik, csak mivel nem ez volt tervezve, nem ismerem, érdeklödtem.

Köszi a válaszod, egyébként én is tapasztaltam

ezt...

2012. febr. 8. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 éves fiamnak eddig szinte csak szuper gear márkájú cipője volt,és eddig még nagyon megvoltunk vele elégedve,rossz tapasztalatom még nem volt!
2012. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk több volt, mint 1 pár, és szerintem jó cipő. Rugalmas, kényelmes. Viszonylag olcsó. Inkább Teszvesz-Vaterán szoktam venni, de újakat, használtat cipőből soha! Még postával is megéri!
2012. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!