Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok ezzel a cipővel...

Tapasztalatok ezzel a cipővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon hamar koszolódik? Nehéz takarítani? Várom a tapasztalatait akinek ilyen cipője van. Kicsit tartok tőle, hogy minden meg látszik rajta és nem lehet kiszedni belőle a koszt. Előre is köszi! :)


2011. aug. 1. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, apum mesélte nemrég, hogy az ő idejükben nagyon menő volt a magas szárú tornacipő (nyilván nem ilyen), és 30ft-ba került, ez a nem semmi.


Amúgy én nem venném meg, belemész a porba és már koszos is, hiába mosod ki sokszor, idővel beleeszi magát a kosz!


23N

2011. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a converse egy fos :) marha drága, és van egy olyan "converse életérzés", hogy az elején a gumirozás mellett szétnyílik a cipő. én visszavittem garanciával reklamálni, összeragasztották, egy hét múlva ugyanúgy szétnyílt. vegyél kínaiban egy tornacipőt ha annyira akarsz, többre mész vele, nem nyílik szét olyan gyorsan, plusz tizedannyiba kerül.


21/n

2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapja ilyenem van, gépben mosom, semmi baja.... nem koszosodik, persze nem sárban kell benne menni..... vigyázol rá akkor sokáig bírja.
2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a véleményekkel, elég sokat olvastam már hogy ilyen szar, olyan szar...most fogyasztom a 2. conversemet az elsőt kinőttem egy pinket. A mostaninál igen szét ment a gumi a szélén. De ettől függetlenül feltettem egy kérdést és köszönöm, hogy megtisztelitek a figyelmetekkel illetve, hogy tanácsot adtok, de engem az érdekel amit kérdeztem szóval a jövőben erre szeretnék válaszokat kapni :) Előre is köszi!
2011. aug. 1. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Öhmm... Nekem szürke-fehér kockás Converse-m van. Az orra az tiszta kosz, próbáltam a körömlakklemosótól a tisztítószerig mindennel, az valamennyire használ. A vászonrésze egy helyen vöröses színű lett, fogalmam sincs, mitől... Szóval idegességet fog okozni, de nem baj, én szereteem.
2011. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves a converse cipőm. igaz, kicsit már megviselt állapotban van, de egyáltalán nem vészes (egyébként nem nagyon vigyáztam rá..:D). azért érdemes converse-et venni és nem kínait, mert a kínaiban totál szétizzad a lábad a converse-ben meg nem és kényelmes is, normálisabban néz ki, stb. én szeretem :) de ne vegyél fehéret, mert azon tényleg rohadtul meglátszik minden kosz. a fekete a legjobb választás. ;)
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!