Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » NAGYON jó gyerekbőrgyógyászt...

NAGYON jó gyerekbőrgyógyászt keresek. Lehet magánorvos is! Budapesten van ilyen?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives, mert már nem tudom kihez forduljak!


Kisfiam már újszülött korától ekcémával van kezelve, azt mondták, hogy kinövi.

Ezt 3 éve nem sikerül és folyamatosan a SZTEROIDOS krémeket írják fel neki :(


Már 3 különböző állami rendelésen jártunk3 ugye az "állandó" bőrgyógyászunk, de se egy allergia kivizsgálás, se krém váltás...semmi!


HA van jó orvos aki Bp-en rendel akkor légyszi írjátok meg nekem!

Az sem baj, ha magánorvos csak tényleg egyénileg foglalkozzon a fiammal ne húzza be egy skatulyába!


Köszi előre is!


2012. febr. 8. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinél jártatok már?

Mi a Madarász utcai Heim Pálban voltunk rendelésen. Előtte két magándokinak sem sikerült lányomnál kikezelni egy fertőzést, de itt a Heim Pálban Dr. Lencsér Katalinnak sikerült.

[link]

Akihez nem jutottunk el (szerencsére addigra meggyógyult a lányom), de nagyon ajánlották:

Dr. Wikonkál Norbert

[link]

2012. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a linkeket is!

A 18.kerületbe jártunk, meg a Heim Pálban is nézett minket egy fiatal dr. nő (a nevére már nem emlékszem)


HA van, akkor még szivesen várom több orvos nevét is!

2012. febr. 8. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egy ételallergiás ekcémából kialakult bacis sebemet és egy előtte többször szarul kivájt és lézerezett visszatérő talpi szemölcsömet is a Temesvári Erzsébet (Múzeum körútnál a Múzeum utca) kezelte ki

[link]


Árra nem emlékszem, de nem volt olcsó

csinál allergiavizsgálatot is ha jól tudom

2012. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, vedd fel a kapcsolatot a Vidám Zsiráf Klubbal, ott egyezteted, hogy ki a hozzátok legközelebb eső. Mi Pest megyeiek vagyunk, ezért Budapesten rendelőt nem tudok ajánlani, de szerintem aki ebben a programban benne van gyerek bőrgyógyász, az biztosan tud segíteni.

www.vidamzsirafklub.hu

2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!