Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? A 3 éves kislányom...

Mit tegyek? A 3 éves kislányomnak elkezdett nőni a fanszőrzete? Valaki más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Fürdetés közben vettem észre. Mi lehet? Valami gomba, esetleg csak piszok? Vagy szőr?

2012. febr. 8. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szőrt talán már te is meg tudod különböztetni a gombától, vagy a piszoktól...

Szerintem hormonális zavar lehet. Manapság már nem megy ritka számba. Vidd el egy bőrgyógyászhoz, aztán majd kiderül.

2012. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat a piszkot azt azert meg lehet kulomboztetni a szortol szerintem...
2012. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szőrt és a koszt meg lehet egymástól különböztetni. Már csak azért is,mert a kosz lejön fürdésnél.Meg eleve ha kinyitod a szemed látod ,hogy szőrös e,szóval iylen szempontból nem értema kérdést.

Amúgy jelezni a gyerekorvosnak,és ő továbbküld.

2012. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne ismerd fel a szőrt. Ha tényleg az, akkor mindenképpen vidd orvoshoz.
2012. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!