Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák vettetek már a gyereke...

Anyukák vettetek már a gyereketeknek Sága fini mini virsli? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha arra a pici pulykás virslire gondolsz aminek egy kutya van a csomagolásán akkor,igen!


Spárban vettem,és a kislányom imádja. Pici kolbi így hívja.

2012. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, a tescoban vettem régebben, de már ott nem lehet kapni. A lányom viszont nagyon szereti, és ha lehet inkább ezt adnám neki, ez mégiscsak gyerekeknek készült, és talán nincs benne sok "szar"
2012. febr. 9. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Spárban vettem. Asszem 80% a hústartalma. Itt lehet kapni Bambini (asszem ez a neve) felvágottakat is szintén gyerekeknek. Magas hústartalommal. Egyébként, ha van a közeledben Norbi Update üzlet, akkor ott csupa magas hústartalmú felvágottat tudsz venni hozzáadott adaléksz@rok nélkül. Nem csak a gyereknek, magatoknak is!
2012. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Ne adj virslit a gyerekednek, ha jót akarsz vele, akármennyire magas a hústartalma. Abban a hústartalomban benne van a csirkebőr, csirkecsőr, köröm, stb... nem látod, ezért nem tudod mi van benne.
2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!