Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van trambulinja,140...

Akinek van trambulinja,140 cm-es bevált? Szeretik a gyerekek? Nem pattog rajta a gyerek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 9. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kisebb van-kb egy hónapig játszott vele, azóta rá se néz, már nem is érdekes. Pattogni nem pattogott, ezek nem annyira rugalmasak
2012. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is kisebb méret van vagyis már elpakoltam, mert zavart.

Nem mondom, hogy azon ugrált állandóan a lányom, de heti 1-2X biztosan, de nálunk alig van hely, így lekerült a nyaralóba. Ha sok hely van akkor jó ötlet főleg ilyen nagyobb.

2012. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy 3 méter átmérőjű kinti használatra. Azért meg van őrülve a lányom, csak már összeraktuk télire. De azóta is azt emlegeti. 2 éves szülinapra kapta, azóta szépen ugrált benne. Van egy másik is, az bent van a szobában, 1 m átmérőjű és ilyen korlát van a szélén, amibe kapaszkodhat. Az már nem nagyon érdekli, talán mert nem lehet rajta annyira ugrálni.

Szerintem minél nagyobb a trambulin, annál jobban élvezi a gyerek. És később is jó lesz. Tehát érdemesebb beruházni nagyobbra.

2012. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ekkora méretű van.Nem vaterán vettem hanem sportboltból rendeltem és 24 ezer volt. Egy nagyobb még jobb lett volna ,de ezt is nagyon szereti.Egy picit pattog rajta mert csak 15 kg. :D

2012. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 10. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!