Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Te Gyermeked is sokat...

A Te Gyermeked is sokat betegeskedik, mióta Óvodába jár?

Figyelt kérdés
Januárban 6 napot, e hónapban 4 napot bírt eddig. Borzasztó már, nem tud beszokni rendesen az oviba! Állandóan itthon kell lenni Vele, a munkahelyemről meg már az elküldéssel fenyegetőznek! De ha NEM TUDOM MEGOLDANI a felügyeletét, akkor KIRE bízzam!!?? Komolyan mondom, útálom ezt az országot!!!! Férjem 2 műszakos, semmiképp nem tud itthon lenni, Ő viszonylag jól keres, így szükség van az Ő munkájára.
2012. febr. 10. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanígy vagyunk.

Karácsony után beteg lett, egész januárban 6 napot volt oviban, most három napja jár, de reggel már hallottam köhögni.

Nekem sincs senki aki vigyázna rá, így itthon vagyok, eddig a fél év alatt három melóhelyen voltam, de mindig kiraktak, a táppénz miatt.

A férjem is volt egy hetet vele táppénzen, de akkor neki nincs cafetéria, meg boríték, úgy iszonyú keveset kap, inkább én nem megyek most dolgozni, és itthon vagyok.

De így iszonyat szűkösen vagyunk csak meg...

2012. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
hát mi is most kezdtük,eddig 2*volt beteg.adom neki a béres csapett és a c vitamint.amint megtehetnél,vidd el egy homeopátiás orvoshoz,ő majd ir fel neki neki való bigyókat,eseti gyogyszereket,az segít erősíteni az immunredszerét.én ezt fogom majd tenni ha többet lesz beteg.de ne a patikából kérj ilyen gyogyszert,mert a dokinak ki kell vizsgálnia őt.
2012. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Kisfiam a bölcsibe az első félévben alig járt valamennyit. 1-2 bölcsi után, itthon voltunk 1-2 hetet. Azóta sokkal jobb a helyzet, utoljára decemberbe volt beteg. Szeptembertől meg talán októberbe 3 napot, akkor hányásos vírusa volt.
2012. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

ezen mindneki átesik! nekünk a 2.évünk is ilyen :S :(

Számomra az az idegesítő,hogy én kiveszem a köhögő,taknyos gyerekemet az oviból,más meg még lázasan is viszi...

pedig nekem lenne rá okom,hogy miért vigyem még betegen is...mert egy darab rokon,ismerős sincs ahol mi lakunk,így vállaltuk be!

Idegegsítő,hogy amíg én 2hetente egy hétre kiveszem a gyerekem,egészségesen visszaviszem,más ugyanúgy beviszi és visszafertőzi az enyémet!!!!

EZT SOHA NEM FOGOM MEGÉRTENI!


Az idő nekem is pénz,csak nekem nincs szívem beteg bevinni!

2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mind hasznos volt!!! Béres cseppel próbálkozok, tegnap kezdet el adni Neki. Hátha később beválik, mert nagyon sokan dicsérik. A homeós bogyókról is hallottam jókat, én 2 évig szedtem egy s mást, de sajnos nem tapasztaltam annyira jókat tőle, mintha nem is szedtem volna semmit. Lehet majd a későbbiekben azért megpróbáljuk.

Nálunk is az a helyzet, hogy a férjem ha itthon maradna kisfiammal, akkor Ő sem kapna jutalmat, egyebeket..Így inkább itthon maradok Vele én. Le....om! Majd csak lesz valahogy. A Gyermekem egészsége a legfontosabb, kajára meg azért telik, a többi meg ráér. :) Nem?!

2012. febr. 10. 14:46
 6/11 A kérdező kommentje:

4/5-ösnek. Teljesen igazad van!!! dettó ugyanígy vagyunk mi is! Ahogy lebetegszik kisfiam, itthon kikúráljuk, és egészségesen viszem vissza az oviba. Sajnos nem egy gyerek, aki beteg, sőt, bárányhimlősen oviban van!!!! Lázas!!!! Könyörgöm!!! Miért?!?!?! Múltkorában, amikor mentem a fiamért, mellet ült egy kislány, mindkét orrából folyt a trutyi, köhögött...Na gondoltam magamban...szép...

Én sem értem ezt a szitut, hogy miért kell egy beteg gyereket vinni az oviba?! Na meg ki tudja, hogy adnák be az óvónők a gyógyszereket, stb?! Én is ha beteg voltam, szerencsére ritkán, amikor még javában dolgoztam, kiírattam magam pár napra, mert nem tudtam koncentrálni, nem tudtam úgy végezni a feladatom, ahogy kellett volna. Na meg én nem kockáztatok, főleg nem a Gyerekemmel...

2012. febr. 10. 14:50
 7/11 A kérdező kommentje:
4/5-ös helyett, 4/6-os akart lenni!
2012. febr. 10. 14:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Na most sem jó, ez mindig változik, ha valaki ír új kommentet? Akkor inkább így írom: ma 14:46-osnak!
2012. febr. 10. 14:52
 9/11 anonim ***** válasza:

4. hónapja jár, és már többet volt itthon mint oviban :((

Előtte kétszer volt náthás a 3 év alatt...


Nekem "mázli", hogy kirúgtak a m.helyemről és épp a felmondási időmet töltöm még másfél hónapig. De hogy utána hogy és mint lesz? Rejtély...

2012. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, szerencsére. Április eleje óta ovis, és azóta 3szor hiányzott 1 hetet. Nálunk is vannak köhögő, náthás betegek az oviban. Ez ellen nem tudsz mit tenni, mert az őszi-téli hónapok ezekről a felső légúti vírusokról szólnak.
2012. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!