Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Te Gyermeked is sokat...

A Te Gyermeked is sokat betegeskedik, mióta Óvodába jár?

Figyelt kérdés
Januárban 6 napot, e hónapban 4 napot bírt eddig. Borzasztó már, nem tud beszokni rendesen az oviba! Állandóan itthon kell lenni Vele, a munkahelyemről meg már az elküldéssel fenyegetőznek! De ha NEM TUDOM MEGOLDANI a felügyeletét, akkor KIRE bízzam!!?? Komolyan mondom, útálom ezt az országot!!!! Férjem 2 műszakos, semmiképp nem tud itthon lenni, Ő viszonylag jól keres, így szükség van az Ő munkájára.
2012. febr. 10. 14:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom, nekem is még rejtély ez az egész, hogy mi lesz, bízom azért, hogy nem fognak elküldeni..Ha mégis, akkor kapok végkielégítést (talán), aztán itthon csücsülök a babérjaimon...Persze ez nem igazán lesz jó, csak egy darabig. Na, mindegy, majd meglátjuk. Sajnos igen, ez az időszak, amikor többen betegek, és az egészséges gyerek is elkapja. Remélem nem fog tartani túl sokáig...
2012. febr. 10. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!