Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora ülve a gyermeked?

Mekkora ülve a gyermeked?

Figyelt kérdés
Mekkora nyújtott lábbal ülve gyermeked magassága(földtől mérve a feje búbjáig)? Mennyi idős? Hány centi, hány kiló amúgy teljes egészében? :)
2012. febr. 10. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Még így soha nem jutott eszembe megmérni. Miért kérdezed?
2012. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmosolyogtatott a kérdésed. Az enyém még nem ül. Bocs a "hasznos" válaszért.
2012. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már azt se tudom állva mennyi pontosan nem hogy ülve:)de igérem ha meg fogom mérni sőt ha már benne vagyok gyorsan megmérem fekve is.
2012. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ilyen kérdéssel még úgysem találkoztál:) A felső testét sosem mérik külön, mert minek is :))Én megmértem az én gyerekemét, 48 cm. Ülve, falnak dőlve :)) Amúgy 82 centi. Ezért kérdeztem hogy mennyi nektek. Persze akié tud ülni. Akkor csak az 1 év fölöttiek játszhatnak. Ők már biztosan ülnek, sőt állnak is :) És írjatok életkort is. (A gyerekét :)) ( a saját kort is írhatjátok:)) Csak úgy viccből :)
2012. febr. 10. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, de apukám mindig azzal heccelt kiskoromban, hogy akkora vagyok csak, mint egy kutya ülve :) Bocs de ez jutott eszembe! Gyerkő alszik épp, ülve meg még sose mértem, de állva 95 cm és 3 éves (fekve is 3 éves), én meg 166 cm vagyok és 35 éves (sajnos szintén ennyi vagyok alvás közben is). Ja és 13 kg én meg 55 :) Egyéb adatot?
2012. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretem akinek van humorérzéke :) Én nekem is az ülő kutya jutott eszembe :)
2012. febr. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!