Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az bio almalétől menne a hasa?

Az bio almalétől menne a hasa?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak tegnap vettük egy 5 literes biofaktúra nevezetű almalevet. Ma egész nap azt itta,nagyon sokat iszik alapból. Ma egész nap hígat kakál,mintha átcsapta volna,viszont én úgy tudom,hogy az almalé fogja a hasat. Tapasztalt már más is ilyet?
2012. febr. 12. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az almalé az lehet hogy fogja de ha többet iszik az hígíthatja a székletet!Egy részét helyettesítsed vízzel most úgy sincsen olyan sok folyadékra szükségük!De ez csak vélemény nem tapasztalat de remélem tudtam segíteni!
2012. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bio almalét mi kifejezetten azért adjuk a kisfiunknak,hogy segítsük a székletet puhítani, és hogy rendszeresen legyen kaki. A rendszeres kaki az ekcémás-atópiás, táplálékallergiás babáknál-gyerekeknél nagyon fontos kérdés, így a gasztroenterológus ezt javasolta. (Nálunk még a sütőtöklé is nyerő, a barátnőm kisfia meg "bogyókat" rak tőle a pelenkába.)
2012. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TKI Ibolya ***** válasza:
Az én gyerekeimnek a 100%-os almalétől ment a hasuk.
2012. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!